Tiesa.com   |   2015-04-17

Emigrantai įžeidė N. Jušką suabejoję jo vyriškumu

  
Emigrantai įžeidė N. Jušką suabejoję jo vyriškumu Amerikos lietuviai baleto primarijų N. Jušką išvadino nevyrišku.
Na, matosi, kad išvažiavę į Amerika su aukštąja kultūra prasilenkia. Jiems ten nebent Cicinas „eina.

Baleto primarijus Nerijus Juška ne juokais įsižeidė, kai Amerikos lietuviai tėškė, jog tokie vyrai jiems – „ne kažką“. Laidos „Lietuvos supermiestas“ finalo filmavime vyrui teko nuryti ne vieną nemalonią situaciją.

Nebe pirmą kartą jam nuotaiką sugadino radistų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus provokacijos – kartą jis net atsisakė vykdyti jų užduotis, motyvuodamas tuo, kad daryti iš savęs durnių – ne jam.
Šį kartą radistų provokacija laidos dalyvius pasiekė net iš JAV – ten besilankantys vaikinai domėjosi, ar Amerikos lietuviai pažįsta miestų kapitonus, ir ką apie juos mano. Manto Stonkaus ir Giedriaus Savicko nuotraukos didesnių keblumų nesukėlė, tačiau išvydus N. Juškos atvaizdą, žmonės jo dažnai neatpažindavo, arba palydėjo tikrai nekokiais komentarais.
 
„Kažkaip... labai nevyriškas“, - pakomentavo vienas Amerikos lietuvis. „Man tokie vyrai su timpėm – ne kažką...“ – jam pritarė ir kalbinta mokyklinio amžiaus mergaitė.
 
„Na, matosi, kad išvažiavę į Amerika su aukštąja kultūra prasilenkia. Jiems ten nebent Cicinas „eina“, - į komentarus vėliau atsakė N. Juška, pradėjęs vardinti ir savo argumentus, kodėl balerūno profesija nėra nevyriška. „Tai – meno šaka, kurioje yra iš šuolių į aukštį, ir į tolį, ir sunkumų kilnojimų, o dar visa tai reikia daryti su šypsena... Taip kalbėti gali tik tie, kurie patys nebandė to daryti“, - akivaizdžiai įsižeidęs vardijo baleto primarijus.
 
 
  

Žymos: JAV, Nerijus Juška, Emigrantai

Komentarai

Naujausi straipsniai