Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-10-17

Egidijus Dragūnas vėl atsidūrė teisme

  
Egidijus Dragūnas vėl atsidūrė teisme
© egidijusdragunas Instagram
Sel'ui bėdos su teismais nesibaigia.

Vienas pelningiausių Lietuvos atlikėjų Egidijus Dragūnas sulaukė problemų. Alfa.lt žiniomis, Vilniaus apygardos teisme yra nagrinėjamas ieškinys, kuriuo grupės „Sel“ atlikėjas kaltinamas nepagrįstu praturtėjimu.

Alfa.lt duomenimis, ieškinį dėl nepagrįsto praturtėjimo teismui yra pateikęs Paulius Šileika, jį nagrinėja teisėja Alma Urbanavičienė.
Nei su E. Dragūnu, nei su P. Šileika nepavyko susisiekti, tačiau abu šiuos asmenis sieja netrumpa teisminė „draugystė“. Koncertų organizatorius P. Šileika jau anksčiau kreipėsi į teismą, teigdamas, kad 2012 m. prisidėjo prie „Sel“ dvidešimtmečio turo organizavimo, tačiau su juo nebuvo atsiskaityta.
 
Teismo metu buvo paaiškėję, kad P. Šileika prisidėjo organizuojant koncertus šešiuose Lietuvos miestuose, jam turėjo atitekti visi pinigai, surinkti už bilietus Kauno sporto halėje, tačiau šie pinigai buvo neteisėtai pervesti į E. Dragūno vardo fondą.
 
Panevėžio apygardos teismas 2016 m. rugsėjį iš E. Dragūno fondo priteisė P. Šileikai kiek daugiau nei 25 tūkst. eurų, taip pat iki galutinio atsiskaitymo skaičiuojamos 5 proc. procesinės metinės palūkanos.
 
Alfa.lt žiniomis, į teismą buvo kreiptasi, kadangi, Panevėžio apygardos teismo sprendimui įsiteisėjus, pinigų iš E. Dragūno fondo negali išieškoti net antstoliai – šiame nėra nei lėšų, nei turto, kuriuo būtų galima padengti teismo priteistą sumą, todėl įtarta, jog E. Dragūnas neteisėtai pasisavino fondo pinigus.
Pats atlikėjas niekada nepripažino P. Šileikos indėlio ir renginių organizatorių vadino sukčiumi.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: SEL, teismai, praturtėjimas

Komentarai

Naujausi straipsniai