Tiesa.com   |   Delfi.lt   |   2016-06-27

E. Dragūnui gresia problemos dėl mokesčių vengimo

  
E. Dragūnui gresia problemos dėl mokesčių vengimo E. Dragūno advokato nuomone, tikėtina, kad susidurta su stambiu organizuotu finansiniu nusikaltimu.

Pirmadienio rytą Panevėžio apygardos teisme ir vėl pradėta nagrinėti Egidijaus Dragūno byla dėl galimo mokesčių nuslėpimo. Tiriamas balandžio mėnesį pateiktas ieškinys dėl viešosios įstaigos Egidijaus Dragūno fondo neteisėto praturtėjimo. Ieškinį prieš atlikėjo vardu pavadintą fondą padavęs vilnietis P. Š. prašo teismo jam priteisti 104 374,82 eur.

Delfi.lt duomenimis, E. Dragūnas teisėją tikino, kad tai – nesąmonė: „Pas mus sutartyse aiškiai parašyta, kad organizatorius apmoka visus mokesčius ir tik tada išmoka honorarą.“
Vos pasirodžius žinioms apie kaltinimus „Sel“ atstovė spaudai Liubovė Zaiceva išplatino pranešimą:
 
„E. Dragūną kaltinantis asmuo bando įrodyti labai neįprastą faktą, esą būdamas Vokietijos kalėjime sugebėjo vykdyti grupės SEL koncertinio turo organizacinius darbus.
 
Iš tiesų, E. Dragūnas buvo pasirašęs sutartį su minėtu asmeniu, pagal kurią turėjo būti vykdomi darbai. Tačiau šis žmogus dingo ir nevykdė jokių darbų nei organizuojant koncertą Vilniuje, nei Kaune. Tuo metu, kai buvo pradėta ieškoti minėto asmens, išaiškėjo, kad jis sėdi Vokietijos kalėjime. Vokietijos teisėsaugos pareigūnai patvirtino, kad asmuo yra suimtas. Akivaizdu, kad sėdėdamas kalėjime, žmogus negali vykdyti darbų.
 
E. Dragūno advokato nuomone, tikėtina, kad šiuo atveju susidūrėme su stambaus organizuoto finansinio nusikaltimo pavyzdžiu. Pats E.Dragūnas mano, kad pakliuvo į aferistų tinklą, ir prioritetinis klausimas atlikėjui šioje situacijoje yra viešinti tokius atvejus, bei įspėti žmones apie tokio masto sukčiavimus. Atlikėjas pataria žmonėms būti ypatingai atsargiais.“
 
 
  

Žymos: Egidijus Dragūnas, SEL

Komentarai

Naujausi straipsniai