Tiesa.com   |   2018-04-05

E. Dragūnas viešai pagrasino modeliui S. Burbaitei

  
E. Dragūnas viešai pagrasino modeliui S. Burbaitei
© Alfa.lt fotomontažas
S. Burbaitė sulaukė netikėto E. Dragūno grasinimo.

Aktyviu gyvenimo būdu garsėjanti tinklaraštininkė, modelis Simona Burbaitė sulaukė nemalonios Egidijaus Dragūno staigmenos. Mergina nevengia dalytis savo asmeninio gyvenimo akimirkomis socialiniuose tinkluose, kur turi daugybę gerbėjų, tačiau šįkart įkėlusi ten vaizdo įrašą iš sporto salės Simona sulaukė itin nemalonių komentarų ir net grasinimų.

nininkas E. Dragūnas, pasidalijęs besiboksuojančios tinklaraštininkės fotografija, paliko komentarą, kuriame skelbia, kad jam „šlykštu, kai bobos virsta vyrais“, ir netgi pagrasino merginai smurtu.
Susisiekus su S. Burbaite, ji teigė, kad nors šis E. Dragūno komentaras jos nesužlugdė, agresija yra opi Lietuvos problema, o žinomų žmonių protrūkiai problemą tik pagilina.
 
„Tokie komentarai kaip E. Dragūno, kurio sulaukiau šįryt, besiruošdama pozityviai pradėti dieną, tikrai manęs nesugniuždė, juolab neprivertė susimąstyti, ar mano pasirinkimas lankyti Tailando boksą yra nemoteriškas. Kas apskritai XXI amžiuje yra nemoteriška? Tikiuosi, man neprireiks panaudoti bokse išmoktų įgūdžių, apsiginant prieš šio vyro kumštį, kuriuo jis man grasino.
 
 
Vis dėlto šis komentaras palietė mane, nes liečia mano artimą, mano aplinką ir mano šalį. Šalį, kurioje šiandien opiausios žaizdos – agresija, psichologinis ir fizinis smurtas šeimoje, patyčios, lyčių nelygybė, priekabiavimas, – sutinkamos kas antroje straipsnių antraštėje ir turbūt kas trečioje šeimoje. Kaip reaguoti toms ir tiems, kurie su tokia agresija susiduria kasdien, ne tik socialinėje erdvėje, bet ir darbe, ir šeimoje, ir visuomenėje?
 
Užsiauginau storą odą ir tikiu tuo, kas esu ir ką darau, tačiau man skaudu ir pikta, kad tokius agresijos kupinus žinomų žmonių komentarus skaito jų sekėjai ir tai tampa visuomenės norma.
 
Šiandien tai komentaras man, rytoj bus kažkam kitam, bet tai privalo liautis. Žinomi žmonės, nuomonės formuotojai, turi jausti atsakomybę už savo viešai ištartus žodžius, užuot gilinę visuomenės žaizdas“, – Alfa.lt sakė modelis.
 
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
  

Žymos: Egidijus Dragūnas, Smurtas, Grasinimai, Simona Burbaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai