Tiesa.com   |   Delfi.lt   |   2015-05-27

E. Dragūnas ir vėl varsto teismų duris

  
E. Dragūnas ir vėl varsto teismų duris
© Youtube stop kadras
Dainininkas vis patenka į teisėsaugininkų akiratį.

Muzikinę karjerą Lietuvoje baigiantis dainininkas Egidijus Dragūnas praėjusią savaitę vėl varstė teismų duris. Šįkart dainininkas baudžiamas už tai, kad esą vairavo neprisisegęs saugos diržo, o jį sustabdžiusius policijos pareigūnus išvadino necenzūriniais žodžiais. Atlikėjas savo kaltės nepripažįsta.

Tiesa, E. Dragūnas vėliau savo elgesio gailėjosi ir atsiprašė už išsišokimą, tačiau pridūrė, kad buvo išprovokuotas policijos pareigūnų.
„Kiekvienas veiksmas turi kažkokį atoveiksmį, ir šioje situacijoje buvau išprovokuotas, – cituojami E. Dragūno žodžiai naujienų portale delfi.lt. – Dabar turiu kitą bylą, kur esu apskundęs šią situaciją. Aš tada važiavau su saugos diržu. Manau, tai buvo jų neteisėtas veiksmas, o tie žodžiai buvo mano reakcija. Mačiau, kad esu filmuojamas, supratau, kad įrašas pateks į viešumą, dėl to gailiuosi ir apgailestauju, kad į blogį atsakiau blogiu.“
 
Šią savaitę teismas nuspręs, kokią bausmę skirti dainininkui už policijos pareigūnų orumo įžeidimą. Atlikėjo advokatas prašo teismo E. Dragūną išteisinti. Taip pat turėtų paaiškėti, ar E. Dragūnas pagrįstai buvo nubaustas už tai, kad galimai vairavo automobilį neprisisegęs saugos diržo.
 
  

Žymos: Egidijus Dragūnas

Komentarai

Naujausi straipsniai