Tiesa.com   |   2015-11-23

Draugių dovana Karinai – putlios lūpos

  
Draugių dovana Karinai – putlios lūpos Nijolė ir Ingrida sukūrė Karinai kalėdinę dovaną.

Laidų bei renginių vedėja ir grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, į pagalbą pasitelkusi savo kolegę Ingridą Martinkėnaitę, visą dieną plušo natūralios kosmetikos laboratorijoje savo rankomis kurdamos dovaną Karinai.

„Kalėdos – svajonių išsipildymo metas, todėl su Ingrida nusprendėme Karinai pagaminti ir padovanoti lūpas putlinantį balzamą“, - kikeno moterys.
„Pirmasis mūsų rankomis, šaltalankių pagrindu, pagamintas lūpų balzamas jau prekyboje, o Karinos grožio priemonę gaminsime su šokoladu, kuris gerokai pultina lūpytes. Gal tokio reiktų ir Godai?“, – šypsodamasi klausė Nijolė.
 
Atskubėjusios į natūralios kosmetikos gamybos pamoką, moterys pirmiausiai išbandė natūralius kosmetikos ingredientus, jų poveikį ir kvapus. Ruošiantis žiemos šventėms, Nijolė ir Ingrida nusprendė pasigaminti lūpų balzamus su bičių vašku, kuriam naudojo mango sviestą, makadamijų ir šaltalankių aliejų.
 
„Labai smagu dalyvauti tokiame gaminimo procese, nes pusę tepi ant lūpų, pusę ant plaukų galiukų: tai ant veido, tai ant rankų, ir jauti kaip gražėji“, - juokavo Nijolė. „Žmonės praleidžia labai daug laiko virtuvėje kepdami įvairius pyragus, ir tai ne visada į naudą, o tokia gamyba teikia naudos ir sielai, ir kūnui“, - pastebėjo Ingrida.
 
  

Žymos: Karina Krysko, Nijolė Pareigytė Rukaitienė, 69 danguje

Komentarai

Naujausi straipsniai