Tiesa.com   |   2016-03-22

Dėl svorio sukritikuotą paauglę jau graibsto žymūs fotografai

  
Dėl svorio sukritikuotą paauglę jau graibsto žymūs fotografai
© Neringos Rekašiūtės nuotr.
Podiumu žengusi U. Savickaitė sulaukė nepelnytos kritikos.
Ugnę matyti žurnalų viršeliuose jaunoms merginoms - manau, kad jos sveikas požiūris į savo kūną labai paskatintų ir kitas mergaites jaustis geriau.

16-metė Ugnės Savickaitės pasirodymas „Mados infekcijos“ modelių atrankoje neliko nepastebėtas. Tačiau prieš kelias savaites podiumu žengusi mergina sulaukė nepelnytos renginių organizatorės kritikos.

Drąsiais pasisakymais garsėjanti renginių organizatorė Erika Purauskytė, cituodama gydytoją Darių Radzevičių, antsvorį turinčius žmones prilygino nesipraususiems. Po tokio viešo E.Purauskytės pasisakymo kilo karštos diskusijos. Ugnę stojo ginti būrys žinomų Lietuvos žmonių.
Lietuvos įžymybės įsiuto dėl komentaro apie antsvorį
 
Tuo tarpu pačiai Ugnei tokia kritika nė motais – mergina jau pradėjo dirbti profesionaliu modeliu. Londone kurį laiką gyvenusi ir dirbusi fotografė Neringa Rekašiūtė paviešino pirmąsias merginos nuotraukas.
 
„Ugne labai susižavėjau pamačiusi ją einančią Mados Infekcijos atrankos podiumu. Šis jos pražingsniavimas (kurio ji pati nesureikšmina) sukėlė didelę diskusiją, kurioje man išryškėjo kai kas labai pozityvaus: grožio standartai ir kvaili įsivaizdavimai apie tai, kad "kūdas = gražus ir sveikas" pagaliau griūna ir Lietuvoje.”, - savo „Facebook” paskyroje rašė fotografė.
 
„Ugnę matyti žurnalų viršeliuose jaunoms merginoms - manau, kad jos sveikas požiūris į savo kūną labai paskatintų ir kitas mergaites jaustis geriau.”, - pridėjo N. Rekašiūtė.
 
  

Žymos: Ugnė Savickaitė, Neringa Rekašiūtė

Komentarai

Naujausi straipsniai