Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-02-11

Dainininkė R. Ščiogolevaitė atskleidė ketvirtojo vaikelio vardą

  
Dainininkė R. Ščiogolevaitė atskleidė ketvirtojo vaikelio vardą
© organizatorių nuotr.

Praėjusių metų vasara dainininkei Rūtai Ščiogolevaitei padovanojo didžiausią dovaną – ketvirtąjį vaikelį. Nors atlikėja neslėpė džiaugsmo ir savo laime nevengė viešai dalintis, tačiau kūdikio vardo atskleisti nepanoro. Visgi visai neseniai besikalbėdama su Beata Nicholson, Rūta netyčia išsidavė, kaip su vyru nutarė pavadinti savo sūnų.

Ketvirtojo vaikelio vardą atlikėja atskleidė apsilankiusi LRT laidoje „Beatos virtuvė“. Čia moteris atviravo apie savo gyvenimą, gimus vaikams ir papasakojo, kaip jai sekasi auginti gausų būrį vaikų. Besikalbėdama su Beata Nicholson dainininkė prasitarė, kad praėjusių metų birželio 17-ąją prie jos atžalų, Adomo, Anabelės ir Arono, prisijungė jaunėlis Agnaras. Čia laidos vedėja kaipmat pastebėjo, kad visi dainininkės vaikai yra pavadinti vardais, prasidedančiais „A“ raide.
R. Ščiogolevaitė atšovė, kad idėja, visus vaikučius vadinti vardais iš šios raidės, kilo susilaukus antrojo vaikelio, Anabelės. „Kadangi mano šaknys yra slaviškos, aš labai norėjau kokio nors slaviško vardo mergaitei, kuri buvo antras mūsų vaikas, tačiau mano vyras yra antislaviškas. Jam reikia lietuviškų vardų, todėl aš sugalvojau, kad jis to neatsektų. Norėjau mergaitę pavadinti Ana, tačiau ją paslėpiau po fantastišku prancūziško vardo skambesiu – Anabelė, kuris yra gana populiarus vardas Amerikoje. Po poros metų aš vyrui papasakojau apie savo planą, o jis, pasirodo, net to nesuprato. Taip mano Ana tapo Anabelė, su vyro sutikimu“, – kalbėjo pašnekovė.
 
„Po Anabelės mes nusprendėme, tęsti tradiciją, kad visi vaikų vardai prasidėtų „A“ raide. Aronas man labai patiko, nes turi lietuvišką šaknį, tai yra Aras, paukštis, tačiau tuo pačiu turi ir gana tarptautinį skambesį. O Agnaras taip pat man patiko dėl tradicinio lietuviško vardo šaknies, kuris yra kilęs iš vardo Agnė. Šio vardo skambesys yra labai lietuviškas. Tiesą sakant, aš norėjau Antano, bet vyras paskui sako, kad jis nebūtų tikęs, nes visi vaikų vardai, ypač mažųjų, yra gana išskirtiniai. Tai kaip jam jaustis?
 
Negi pritrūkai fantazijos? Tai tada pagalvojau, kad jeigu jau nori išskirtinio, tai aš dabar jį tuoj sugalvosiu...“, – juokėsi R. Ščiogolevaitė.
  

Žymos: Šeima, Vaikai, rūta ščiogolevaitė, damijonaitienė

Komentarai

Naujausi straipsniai