tiesa.com, tv3   |   2017-11-23

D. Montvydas šokiravo gerbėjus. Atlikėjas nebeatpažįstamas

  
D. Montvydas šokiravo gerbėjus. Atlikėjas nebeatpažįstamas
© Donny Montell Facebook
Atlikėjas ryžosi pokyčiams.
Tėte, gal tu jau nebedainuok.

Donny Montell slapyvardžiu žinomas dainininkas negailestingai nusirėžė savo garbanas ir nusprendė greitai prasidėsiančius naujus metus pasitikti su radikaliais pokyčiais. D. Montvydas taip pat prasitarė, kad jo dukra prašo nebedainuoti.

Donatas Montvydas sako, kad artėjantis švenčių laikotarpis jam – didelis darbymetis. Kaip ir daugelis muzikantų, Donatas šventes dažniausiai sutinka scenoje. Taip bus ir šiemet, mat per Kalėdas jo laukia koncertas.
„Šeimos šventė yra Kūčios, o visos kitos – scenoje“, – sako D. Montvydas. Dainininkas taip pat atskleidžia, kad lopšinių savo vaikams nedainuoja. „Nežinau, kodėl taip yra, bet dukra manęs ir neprašo. Ji vienintelis žmogus, kuris, kai aš dainuoju, sako: „tėte, gal tu jau nebedainuok“. Dėl to aš jau nebedrįstu naktimis jai dainuoti lopšinių“, – juokiasi Donatas. Tačiau jis sako, kad prireikus, dukra puikiai išnaudoja tėčio žinomumą ir dažnai pati pasiūlo savo draugėms nusifotografuoti su Donatu Montvydu.
 
Pats Donatas taip pat džiaugiasi, kad kartais būti įžymybe apsimoka: „Iš Kaziuko mugės visada grįžtu neišleidęs nė vieno cento, bet su pilnais kašikais. Aišku, iš pradžių reikia išklausyti iš močiučių visokių komentarų, bet finale vis tiek duoda man saliamį ir sako: imk, tu esi liesas, nevalgai, žmona tavęs nemaitina“.
 
 
  

Žymos: Muzika, Donatas Montvydas, Pokyčiai, Donny Montell

Komentarai

Naujausi straipsniai