Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-07-05

D. Montvydas naujame vaizdo klipe demonstruoja žmogaus kančią (VIDEO)

  
D. Montvydas naujame vaizdo klipe demonstruoja žmogaus kančią (VIDEO)
© D. Montvydas facebook
D. Montvydas demonstruoja drąsą.

Vienas ryškiausių šalies atlikėjų Donatas Montvydas pristato pastarųjų dienų intriga tapusį kūrinį „Pažiūrėk, ką padarei“ ir jam skirtą vaizdo klipą. Naujajame vaizdo klipe netrūksta ne tik kvapą gniaužiančių scenų, bet ir kompromituojančių Donato veiksmų.

Soliniame koncerte kartu su kameriniu orkestru pirmą kartą atlikęs kūrinį „Pažiūrėk, ką padarei“, dainininkas pažadėjo, kad naujasis klipas nustebins.
„Vaizdo klipas kaip niekada pastiprina dainą. Šį kartą pavyko padaryti labai vientisą kūrinį, tiek kalbant apie pačią dainą, tiek apie jos vizualumą. Nuomonių bus daug, bet, mano galva, tai geriausias mano muzikinis klipas“, – atvirauja dainininkas.
 
Alkoholis, cigaretės ir dar daugybė dramatiškų scenų – visa tai, pasak atlikėjo, vaizduoja kraštutines priemones, kai žmogus kankinasi, jam prasideda depresija bei kyla mintys apie savižudybę.
 
„Pagrindinė dainos ir vaizdo klipo mintis – santykiai. Mergina labai fake’ina instagrame, jai svarbiausia – pinigai ir dėmesys. Aš pats tai matau ir suprantu, tačiau negaliu nuo to pabėgti dėl meilės jai. Viso to pasekmės – kančios ir destrukcinės mintys. Vienintelis dalykas, kas padeda nuo to atitolti, – narkotikai, alkoholis ir mintys apie savižudybę... Bet kita perspektyva yra mano kaip atlikėjo. Aš tą klipą norėjau padaryti tokį, kad žmonės atkreiptų dėmesį, jog tokiam žmogui privaloma padėti“, – pasakoja Donatas.
reklama
 
Pasak garsaus dainininko, šio kūrinio idėja kilo po kartu su grupės „Sel“ lyderiu Egidijumi Dragūnu įrašyto bendro kūrinio „Nieko verta“. „Aš tuomet labai ryškiai pamačiau, kiek daug yra netikrumo ir neapykantos tarp žmonių. Aš asmeniškai sulaukiau gausybės smerkiančių žinučių, pačių bjauriausių palinkėjimų. Tas žmonių netikrumas, neapykanta ir įžeidinėjimai kartais būna labai skaudūs“, – atvirauja atlikėjas.
Žinomas dainininkas neslepia, kad šis vaizdo klipas yra jo naujo etapo dalis ir simbolizuoja besikeičiančią pasaulėžiūrą.
 
„Aš norėjau parodyti, kiek daug yra netikrumo ir kiek mažai yra palaikymo vienas kitam. Aš džiaugiuosi, kad turiu žmones, kurie mane palaiko ir padeda. Tačiau kiek daug šiame pasaulyje yra netikrumo ir žmonių, kuriems sunku tai pakelti...“ – teigia Donatas.
 
Naująją dainą „Žiūrėk, ką padarei“ D. Montvydas kūrė kartu su garsiu muzikos kūrėju Joy Debu, kuris yra ir „Eurovizijos“ nugalėtojo Manso Zelmerlowo dainos „Heroes“ autorius.
 
Vaizdo klipą režisavo talentingas režisierius Dominykas Bliznikas, kuris yra sukūręs ne vieno garsaus dainininko kūrinių vizualinį apipavidalinimą. „Aš labai džiaugiuosi atradęs žmogų, su kuriuo taip komfortiškai jaučiausi. Manau, kad Dominykas yra labai talentingas ir mes atradome bendrą ryšį“, – muzikinio klipo režisieriumi džiaugiasi atlikėjas.
ŠALTINIS:alfa.lt
  

Žymos: Donatas Montvydas, Donny Montell, premjera, vaizdo klipas

Komentarai

Naujausi straipsniai