Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-08-06

D. Ibelhauptaitė pasidalijo romantiška jaunystės nuotrauka su D. Fletcheriu

  
D. Ibelhauptaitė pasidalijo romantiška jaunystės nuotrauka su D. Fletcheriu
© Asmeninio arch. nuotr.
Dalia Ibelhauptaitė ir Dexteris Fletcheris.

Lietuvos ir Didžiosios Britanijos teatro ir operos režisierė, prodiuserė Dalia Ibelhauptaitė leidosi prisiminimų takais ir su gerbėjais feisbuke pasidalijo nuotrauka, daryta prieš 24 metus.

eilės kupinu žvilgsniu žiūri į savo tada dar būsimą vyrą britų aktorių Dexterį Fletcherį.
  
Praeities kadras, darytas 1994 m. Londone, sulaukė internautų susižavėjimo ir komentarų. Progos pakomentuoti nepraleido ir žymūs D. Ibelhauptaitės draugai.
„Dalyte, griūnu, kokia nuotrauka! Tu jau tada madinga linu pasipuošusi!“ – gyrė moterį kulinarinių knygų autorė ir žurnalistė Beata Nicholson.
 
„Rodos, mitot tik grūdais ir dar kokiu vienu kitu obuoliu, o sekmadieniais ir griežinėliu daktariškos dešros“, – juokavo operos solistas Edgaras Montvidas. 
 
 
Primename, kad Dalia ir Dexteris Jungtinėje Karalystėje, Marylebone, susituokė 1997 m. Prieš metus pora atšventė porcelianines vestuvių metines, šia proga moteris taip pat dalijosi prisiminimais ir nuotraukomis.
„Lygiai prieš 20 metų aš ištekėjau už paties nuostabiausio žmogaus pasaulyje – Dexterio Fletcherio. Kas galėjo tuomet pagalvoti, kad štai praėjus net tiek metų būsime kartu ir mylėsime vienas kitą dar labiau negu tada. Vestuvės vyko legendiniuose Marylebone santuokos rūmuose (man tuomet tai buvo neįtikėtina, nes tai buvo vieta, kur vedė Paulas McCartnis, Ringo Starras, Antonio Banderas, Liamas Gallagheris), o mūsu liudininkais buvo Alanas Rickmanas, mus supažindinęs ir suvedęs, ir mano artimiausia draugė Londone – fantastiška scenografė Marija Bjornson, su kuria aš sukūriau pačią pirmąją savo operą Italijoje – „Don Zuana“ 1994 m. Kadangi abu visai neturėjome pinigų, aš vilkėjau juodo šilko suknelę, pasiūtą prieš kelis metus iš šilko, kurį parsivežiau pati iš Kinijos ir saugojau ypatingai progai, o Dexteriui lietuviško lino kostiumą pasiuvo mano dėdė Vilniuje! Užtat mano skrybėlė buvo padaryta Marijos Londono Covent gardeno operos dirbtuvėse. Gera šiandien prisiminti tuos laikus, bet kartu ir liūdna, nes Alano ir Marijos jau nebėra tarp mūsų. Taip ir eina laikas“, – prieš metus feisbuke rašė D. Ibelhauptaitė.
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
  

Žymos: Dalia Ibelhauptaitė, Dexteris Fletcheris

Komentarai

Naujausi straipsniai