Tiesa.com   |   2018-04-25

Buvusi „Olialia pupytė“ nekreipia dėmesio į dirbtinio grožio kritikus 

  
Buvusi „Olialia pupytė“ nekreipia dėmesio į dirbtinio grožio kritikus
© Asmeninio archyvo nuotr.
M. Bui-Velečkienė.
Svarbiausia – gerai jaustis ir patikti sau, o ką kiti kalba – visai nesvarbu

Šiandien antakių mikropigmentacijos procedūrą renkasi daugybė moterų, ne išimtis – ir buvusi populiarios merginų grupės „Olialia pupytės“ nerė Marina Bui-Velečkienė.

Tai puikus būdus turėti svajonių antakius ir pamiršti apie jų ryškinimą pieštuku ar šešėliais – rezultatas džiugina natūralumu ir atrodo neiššaukiančiai.
„Svarbiausia rasti tinkamą meistrą“, – tikino M. Bui-Velečkienė ir sporto trenerė Indrė Burlinskaitė.
 
Nusprendusios pasidaryti antakių mikropigmentacijos procedūrą, jos pasirinko meistrę Miglę Stanevičienę. Vilniuje esančios permanento klinikos „Miglen Beauty House“ įkūrėja gražina kitas moteris jau šešerius metus, taip pat ji priklauso permanentinio makiažo meistrų asociacijai.
 
M. Bui-Velečkienė neslepia – gamta jos neapdovanojo vešliais, tamsiais antakiais, todėl ši grožio procedūra jai tikras išsigelbėjimas. Ir nors atsiranda tokių, kurie kritikuoja dirbtinį grožį, M. Bui-Velečkienė į tokias kalbas numoja ranka. Jai svarbiausia – gerai jaustis ir patikti sau, o ką kiti kalba – visai nesvarbu.
 
„Kiekvieną rytą turėdavau nusipiešti antakius... Tai man būdavo kančia. Aš mėgstu dažytis, tačiau daryti tai kiekvieną dieną neturiu laiko. Ilgalaikis makiažas sutaupo labai daug laiko. O juk visos moterys nori būti gražios“, – šypsojosi M. Bui-Velečkienė.
Facebook/M. Bui-Velečkienė Facebook/M. Bui-Velečkienė
Facebook/M. Bui-Velečkienė Facebook/M. Bui-Velečkienė
  

Žymos: Marina Bui, Antakiai, marina bui velečkienė

Komentarai

Naujausi straipsniai