Tiesa.com   |   2016-11-22

„British Bake Off” išgarsėjusi U.Bubnaitytė: „Myliu Lietuvą, bet gyvenimą renkuosi Anglijoje“

  
„British Bake Off” išgarsėjusi U.Bubnaitytė: „Myliu Lietuvą, bet gyvenimą renkuosi Anglijoje“ Anglijoje Ugnė gyvena jau 14 metų.

Ką reikėtų padaryti lietuvaitei, kad ji įveiktų net 60 tūkstančių kitų kandidatų ir patektų tarp dvylikos BBC šou dalyvių? Pasaulyje žinomame šou „The Great British Bake Off“ 12 kepėjų iš visos Anglijos kasmet tarpusavyje varžosi dėl geriausiojo titulo. Anglai eina iš proto dėl kulinarinių laidų, ir už jų dalyvius serga taip pat aistringai, kaip per sporto varžybas, tad prieš metus tarp 12 laimingųjų patekusi ir 34-ių lietuvė Ugnė Bubnaitytė iš Suvalkijos lygumų, Vilkaviškio sulaukė labai daug dėmesio.

„Tai buvo mano svajonė, tikslas. Tačiau visada galvojau: ai, kad lietuvė patektų – niekada... Kam jiems tokia kaip aš reikalinga? Turbūt niekada nepapulsiu, net nebandysiu, juk reikalavimai ten – labai aukšti....“, - pasakojo Ugnė. Tačiau Ugnei pasisekė, ji pateko ir šou išsilaikė net penkias savaites.
Po dalyvavimo šou praėjo daugiau nei metai, tačiau Ugnė sako, kad tai jai atnešė naudos. Ji tapo kelių sveikų produktų sportuojantiems reklaminiu veidu, yra kviečiama į įvairius renginius, kuriuose teisėjauja, o netrukus Lietuvos knygynus jau pasiekė ir pirmoji Ugnės receptų knyga „Saldi alternatyva. Sveiki kepiniai ir desertai“. Joje - beveik 100 sveikų ir skanių kepinių receptų, tinkančių ir sergantiems diabetu, ir tiems, kurie nori dailesnių kūno formų, tačiau dievina saldumynus.
 
Anglijoje Ugnė gyvena jau 14 metų. Išvykti uždarbiauti svetur Ugnę privertė skaudi nelaimė šeimoje – avarijoje žuvo jos tėtis. Ugnė išvyko į Angliją dirbti aukle. „Ketinau pabūti tik metus, tačiau šeima, pas kurią dirbau, pasiūlė likti ilgiau, ir pratęsti sutartį dar pusmečiui“, - pasakjo Ugnė.
 
Lietuvė sakė suprantanti ir netgi palaikanti istoriniu tapusį britų sprendimą pasitraukti iš Europos Sąjungos. „Daug čia atvykstančių, tarp jų ir lietuviai, čia veržiasi ne sunkiai dirbti, o tikėdamiesi pašalpų, lengvesnio gyvenimo nieko neveikiant“, - nuomone dalinosi Ugnė.
 
  

Žymos: Ugnė Bubnaitytė, British Bake Off

Komentarai

Naujausi straipsniai