Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-03-07

Birutė paviešino jautrią akimirką su P. Gražuliu ir dukrele

  
Birutė paviešino jautrią akimirką su P. Gražuliu ir dukrele
© tv3

Nors santykiai tarp Petro Gražulio ir jo vaiko motinos Birutės vingiuoja it amerikietiški kalneliai, panašu, kad jiedu ryšius palaiko ir toliau.

Socialiniame tinkle jauna mama pasidalijo jautria akimirka – politikas ryžosi susitikti su savo dukrele ir palaikyti ją rankose. Birutė sulaukė sveikinimų, tačiau Petrui kliuvo kritikos strėlių.
„Ir ko jūs čia plojat ir džiaugiatės? Argi tėvas neprivalo laikyti savo vaiko ant rankų, juo rūpintis, saugoti ir globoti, ir mylėti, ir linkėti gero? Jis tiesiog atlieka savo pareigą, duok, Dieve, kad po rinkimų jis to irgi nepamirštų, nes dabar nori atrodyti geras“, – rašė viena internautė.
 
„Be abejonės, širdis sudrebėjo. Labai panaši į mane mergaitė“, – neseniai viename interviu dalijosi įspūdžiais politikas apie tą dieną, kai pirmą kartą pamatė ir ant rankų palaikė savo dukrytę. Jautri akimirka sujaudino ne tik Birutę, bet ir patį Petrą. Politikas prisipažino, kad tai nebuvo jo vienintelis vizitas pas dukrytę.
 
„Vaikas man – Dievo dovana. Nežinau, kaip dabar gyvenčiau, jei būčiau paklausiusi Petro tada ir pasidariusi abortą. Vien garsiai pasakyti šie žodžiai skamba baisiai“, – dabar džiaugiasi nepadariusi klaidos Birutė.
  

Žymos: Petras Gražulis, nesantuokinis vaikas, Birutė

Komentarai

Naujausi straipsniai