Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-07-01

Bendram kūriniui susivienijo dvi legendinės grupės

  
Bendram kūriniui susivienijo dvi legendinės grupės
© Rokas Laureckis Facebook
Šios grupės - amžina Lietuvos legenda.

Dvi legendinės grupės „Man-go“ ir „Pikaso“ suvienijo jėgas ir gerbėjams pristato naujausią dainą „Nusinešk mane“, skirtą grupių gimtajam miestui Klaipėdai.

Tai simbolinis kūrinys abiem grupėms. Klaipėdoje gimė ne tik gausybė dainų, bet ir įvairiausios grupių karjerose sėkmės sulaukusios idėjos. Tai pirmoji daina, skirta šiam miestui, ir tiek merginos, tiek vaikinai tikisi, kad gerbėjai „Nusinešk mane“ įvertins.
Kūrinio „Nusinešk mane“ vaizdo klipe nusifilmavo „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Paulauskienė ir grupės „Pikaso“ narys Rokas Laureckis. Čia filmavosi ir du vaikai. Vaizdo klipe išvysite tas Klaipėdos vietas, kurios nostalgiškai simbolizuoja vaikystės vasaras ir neišvengiamai kelia asociacijas su šiuo miestu, pavyzdžiui, žymųjį burlaivį „Meridianas“ ar smėlėtą pajūrį.
 
Kadangi vaikų jausmai ir išgyvenimai yra patys stipriausi, Klaipėdą norėta parodyti būtent jų akimis.
 
„Klipo idėja – akimirkai grąžinti žiūrovus į vaikystę, gražias nerūpestingas akimirkas. Norėjome pasidalinti ir parodyti tai, ko galbūt skubėdami jau nebepastebime. Pradžioje buvo mintis filmuoti miestą iš viršaus su dronu, kad būtų atskleistas miesto grožis, bet juk miestas ypatingas iš arti… Vaikučiai – mūsų miesto siela ir ateitis. Mes norime, kad jaunimas čia gyventų ir kurtų naujas šeimas. Kad Klaipėda visada išliktų ne tik mūsų vaikystės, bet ir ateities miestu“, – apie klipo idėją pasakojo jo režisierė Vilma Zalauskaitė.
 
ŠALTINIS:alfa.lt
  

Žymos: Muzika, premjera, Pikaso, Mango

Komentarai

Naujausi straipsniai