Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-07-17

Beata Nicholson laukiasi ketvirtos atžalos

  
Beata Nicholson laukiasi ketvirtos atžalos
© Asmeninio arch. nuotr.

Šiuo metu atostogomis besidžiaugianti Nicholsonų šeima socialiniuose tinkluose pasidalijo netikėta, bet džiugia žinia. Beata Nicholson kartu su vyru Tomu laukiasi ketvirto vaiko.

Nuotrauka ir nuoširdžia žinute su gerbėjais pasidalijus moteris neslėpė džiaugsmo.
„Broliai ir seserys yra geriausia dovana, kokią gali padovanoti savo vaikui. Man buvo gana keista ir truputį nedrąsu garsiai prisipažinti: aš noriu dar vieno vaiko! Nes norėti pirmo – priklauso, antro – normalu, trečio – po pertraukos aišku, suprantama, bet ketvirto?! Ką tu sau galvoji? Tu proto netekai? Kažkaip man atrodė, kad tokia bus bendra nuomonė, bet aš ir mano vyras Tomas kalbėjome ir norėjome, dar kai Hariukas buvo visai vystykle gulintis kamuoliukas.
 
Visi elgiasi pagal savo patirtį ir taip, kaip jiems atrodo geriausia. Man nebuvo sudėtinga auginti Izabelę ir Jurgį vieną po kito, aš kasdien džiaugiuosi, kad turiu sesę, kuri praktiškai tik vos vos jaunesnė. Hariukas apskritai nuo pradžios buvo desertas, saldainis ir gyvenimas laimės burbule, be to, Tomas tikrai augina vaikus su manimi, tad aš galiu ir šeimoje, ir veikloje būti.
 
View this post on Instagram

#newbaby #4 Broliai ir seserys yra geriausia dovana, kokią gali padovanoti savo vaikui. Man buvo gana keista ir truputį nedrąsu garsiai prisipažinti: aš noriu dar vieno vaiko! Nes norėti pirmo – priklauso, antro – normalu, trečio – po pertraukos aišku, suprantama, bet ketvirto???!!!! Ką tu sau galvoji? Tu proto netekai? Kažkaip man rodės, kad tokia bus bendra nuomonė, bet aš ir mano vyras Tomas, mes kalbėjom ir norėjom, dar kai Hariukas buvo visai vystykle gulintis kamuoliukas... Visi elgiasi pagal savo patirtį ir taip, kaip jiems atrodo geriausia. Man nebuvo sudėtinga auginti Izabelę ir Jurgį vieną po kito, aš kasdien džiaugiuosi, kad turiu sesę, kuri praktiškai tik vos vos jaunesnė. Hariukas apskritai nuo pradžios buvo desertas, saldainis ir gyvenimas laimės burbule, be to Tomas tikrai augina vaikus su manimi, tad aš galiu ir šeimoje, ir veikloje būti... Taigi ketvirtas vaikas! Taip jutau ir taip norėjau. Žinoma, pasakytumėt – ta niekada nesibaigianti buitis ir amžina virėjos ir skalbėjos karjera namuose, bet ir meilės, tikrumo, pilnatvės ir veiklos niekada netruks 😉 Gyvenime nebūtina turėti vaikų, kad pajustum pilnatvę ir džiaugsmą, reikia tik mokėti rasti tą džiaugsmą kasdienybėje su vaikais ar be jų. O mūsų šeimoje viskas taip pat: atostogaujame be interneto, vaikai maudosi ir didžiausias rūpestis – kaip dabar patogiai tilpti į automobilį arba kaip mano vyras Tomas sako: #sportscarishistory ir #familyisbestthing , geriausias laikas yra dabar! O mano pilve vėl laikinas butas ir statybos darbai! #laimėsburbulas #laimingamama

A post shared by BeataNicholson (@beatanicholson) on

 
Taigi ketvirtas vaikas! Taip jutau ir taip norėjau. Žinoma, pasakytumėte – ta niekada nesibaigianti buitis ir amžina virėjos ir skalbėjos karjera namuose, bet ir meilės, tikrumo, pilnatvės ir veiklos niekada netrūks. Gyvenime nebūtina turėti vaikų, kad pajustum pilnatvę ir džiaugsmą, reikia tik mokėti rasti tą džiaugsmą kasdienybėje su vaikais ar be jų. O mūsų šeimoje viskas taip pat: atostogaujame be interneto, vaikai maudosi ir didžiausias rūpestis, kaip dabar patogiai tilpti į automobilį, arba kaip mano vyras Tomas sako: „Geriausias laikas yra dabar! O mano pilve vėl laikinas butas ir statybos darbai“, – žinią pranešė moteris.
 
Moteris sulaukė daugybės sveikinimų ir palaikymo žinučių.
 
Primename, kad vos daugiau nei prieš metus Beata susilaukė trečiojo kūdikio. Jaunėlis Haris turi vyresnius brolį ir sesę – Izabelę ir Jurgį.
 
  

Žymos: Beata Nicholson, Nėštumas

Komentarai

Naujausi straipsniai