Tiesa.com   |   2017-12-19

Baleto primarijus Nerijus Juška: „Kai atsidūriau juodoje duobėje, visi draugai dingo“

  
Baleto primarijus Nerijus Juška: „Kai atsidūriau juodoje duobėje, visi draugai dingo“
© Facebook nuotr.
Gyvenimas Nerijų Jušką išmokė vertinti šeimą.

Žymiausias Lietuvos baleto šokėjas Nerius Juška atskleidė, kad gyvenimas jam buvo ne visada vien rožėmis klotas, o pakeliui sutikti iššūkiais privertė suprasti, kas yra tikrosios vertybės.

Pasak baleto primarijaus, jaunystėje jam svarbiausi buvo draugai, tačiau tik patyrus rimtą traumą jaunas vyras suprato, kas iš tiesų yra svarbu.
„Vieną dieną draugai yra, kitą jų jau nėra. Nereikia apsimetinėti, kad draugai – tai žmonės, kurie bus greta iki grabo lentos. Kai buvau viengungis, draugų buvo tiek, kad durys neužsidarydavo, per tvoras laipiodavo. O kai patyriau traumą, atsidūriau juodoje duobėje ir net nežinojau – vaikščiosiu, ar ne, šoksiu ar ne, o gal išvis teks sėdėti vežimėlyje, visi draugai dingo, jų tiesiog neliko. Šiandien suprantu, kad ne draugai, o šeima svarbiausia...“ – pasakos baleto primarijus Nerijus Juška.
 
Pasak šokėjo, jis nė nedrįstų svajoti apie ką nors daugiau, nes visos didžiausios jo svajonės per pastaruosius kelerius metus jau išsipildė su kaupu – prieš metus vyras vedė, turi sūnų Paulių, o prieš kelis mėnesius jam bei žmonai Agnei gimė ir dukrytė Eva.
 
 
  

Žymos: Šeima, Nerijus Juška

Komentarai

Naujausi straipsniai