Tiesa.com   |   lrytas.lt   |   2015-08-25

Baleto meistro gyvenime užgimę jausmai ir pirmagimio laukimas

  
Baleto meistro gyvenime užgimę jausmai ir pirmagimio laukimas
© Facebook.com (Ol St nuotr.)
N. Juška džiaugiasi užgimusiais santykiais ir pirmagimio laukimu.
Kartais nuvažiuoju jos pasiimti valanda anksčiau su mintimi, gal netyčia jau baigė darbą.

Lietuvos baleto žvaigždė Nerijus Juška (38 m.) ilgai nuo viešumos saugojo savo antrąją pusę – Agnę Jurgilaitę (24 m.), kurią sutiko Veronoje. Spalio mėnesį, galbūt netgi per patį N. Juškos gimtadienį, pasaulį išvys poros pirmagimis.

N. Juškos mylimoji – magistro studijų Vilniuje, M.Romerio universitete, studentė, šiuo metu paskutines dienas plušanti Nacionalinėje mokėjimų agentūroje, kurioje užima finansų ir apskaitos departamento ataskaitų ir koordinavimo skyriaus vyriausiosios specialistės pareigas. Taip pat A. Jurgilaitė kurį laiką yra dainavusi chore, – daina ir šokis porą ir suvedė.
Rūmuose Veronoje vyko koncertas: choras ruošėsi dainuoti, baleto meistras – šokti. Būtent tada N. Juška ir A. Jurgilaitė krito vienas kitam į akį.
 
„Kartais nuvažiuoju jos pasiimti valanda anksčiau su mintimi, gal netyčia jau baigė darbą“, – pasakojo jausmų nebeslepiantis N. Juška. – „Visi sako, kad esame panašūs lyg brolis ir sesuo – ir taip nuo pat draugystės pradžios“.
 
A. Jurgilaitė dėl to, kad praleistų ilgesnius vakarus su baleto šokėju, netgi stengiasi darbą pradėti anksčiau – ne 8, o 7 valandą ryto.
 
„Šeštą keliasi, dešimtą vakaro grįžta – sakiau, nebeleisiu į darbą. O tai išeina pati ir vaiką išsineša“, – juokavo N. Juška.
 
 
  

Žymos: Nerijus Juška, Baleto meistras, Pirmagimis,

Komentarai

Naujausi straipsniai