Tiesa.com   |   2015-05-13

Atlanta prabilo apie neapykantą vyrams

  
Atlanta prabilo apie neapykantą vyrams Dainininkės karjerą Atlanta metė dėl noro sukurti šeimą, tačiau dukrą teko auginti vienai.
Netikėkite žinomų moterų kalbomis apie laimingą asmeninį gyvenimą.

Iš Ibizos salos grįžusi dainininkė ir renginių organizatorė Elena Puidokaitė – Atlanta prisipažino, kad moterims skirtoje stovykloje išmoko to, kas turėtų sudominti visas moteris.

Dainininkė televizijos laidoje „Nuo...Iki...“ pasakojo, kad saloje ieškojo ne pramogų ir galimybės pabėgti nuo rutinos, o sėmėsi moteriškumo paslapčių pas žinomą gyvenimo pokyčių trenerę. Atlanta neslepė savo gyvenime pasiekusi kritinį tašką, kai reikėjo sustoti ir gerai pagalvoti, ką daryti toliau. Dainininkės karjera baigėsi, o jokie santykiai kol kas širdies neglosto. Moteris prisipažino, kad į egzotišką salą vyko rasti ne tik harmonijos su savimi, bet ir atsikratyti nuoskaudų bei pykčio ją įskaudinusiems vyrams.
Atlanta šiuo metu yra viena. Ji neslėpė, kad pyktis buvusiems mylimiesiems gali būti priežastis, kodėl ji kelerius metus nenorėjo kurti artimų santykių. O pykti ant vyrų ji turi už ką – mokyklinio amžiaus dukrą atlikėja nuo gimimo augino viena, be tikrojo tėvo pagalbos.
 
Atlanta tvirtino, kad jos gyvenime ypač skausmingų patirčių buvo kur kas daugiau nei žvaigždiško spindesio. „Netikėkite žinomų moterų kalbomis apie laimingą asmeninį gyvenimą. Viešumas gali sugriauti net ir pačius gražiausius santykius, o vyrai iš žinomų moterų tenori trumpalaikių nuotykių“, - sakė Atlanta, metusi dainininkės karjerą tam, kad pagaliau galėtų turėtų asmeninį gyvenimą ir galėtų sukurti šeimą.
 
 
  

Žymos: Muzika, Šeima

Komentarai

Naujausi straipsniai