Tiesa.com   |   2019-02-19

Apie santykus su jaunesnėmis moterimis prakalbęs A. Šedžius: ko jos tikisi iš pusamžio vyriškio?

  
Apie santykus su jaunesnėmis moterimis prakalbęs A. Šedžius: ko jos tikisi iš pusamžio vyriškio?
© Asmeninio albumo nuotr.

Jau kurį laiką netyla kalbos, kad skyrybas su žmona Monika išgyvenantis Andrius Šedžius jau turi naują mylimąją. Tai ką tuomet reiškia Monikos grįžimas į Šiaulius? Sklinda gandai, kad ji jau kuris laikas ten gyvena. Laidos „Prieš srovę“ kūrybinė komanda nuvyko pas Andrių į svečius apie visa tai pasikalbėti. Interviu su Andriumi, kuriame – atvirumas, intriga ir karti tiesa

Pokalbio metu Andrius neslėpė, kad sulaukia daug dėmesio iš jaunų, gražių merginų – jos rašo, skambina, kalbina per socialinius tinklus. Tačiau po skandalu virtusių ir dar niekaip nesibaigiančių jo skyrybų su jauna žmona, vyras atsargus ir įtariai žvelgia į tokias dėmesio rodytojas.
„Ko jos tikisi iš pusamžio vyriškio? Tikisi gero gyvenimo, kad viskuo bus aprūpinta, pasirūpinta, nereikės nieko dirbti tik gražiai šalia būti“, – su kartėliu kalba A. Šedžius. Paklaustas apie skyrybų procesą, Andrius atsakė, kad teismai dar vyksta ir pabaigos dar nematyti, mat pasirodo nebuvo pasirašyta vedybinė sutartis. „Nepasirašiau vedybinės sutarties, nes neplanavau skirtis. Buvo viskas gerai ir gražu, jokios nuojautos, kad santuoka ilgai nesitęs tikrai nebuvo“, – atviravo vyras.
 
Pasak, Andriaus, jų santuoka klibėti pradėjo, kai Monika išvažiavo į Vilnių dalyvauti muzikiniame projekte. Dėmesys, žinomumas, linksmas gyvenimas apsuko jaunai moteriai galvą. Vis tik, tąkart santykius pavyko atstatyti. Deja, antrojo muzikinio projekto, jų santuoka nebe atlaikė. „Labai greit galima įsijausti į žvaigždės vaidmenį, ypač, kai niekuo nereikia rūpintis. Žmonės labai greitai pamiršta apie tai, kad kažkur yra žmogus, kurio dėka turi patogų, sutvarkytą gyvenimą, kuriuo belieka tik džiaugtis“, – neslepia nuoskaudos A. Šedžius.
 
Paklaustas apie tai, kokia būtų jo svajonių moteris, vyras atsakė: „Labiausiai vertinčiau patikimumą. Nesu tas jaunuolis, kuris renkasi ir nežino, ko nori. Aš žinau ko noriu. Noriu, kad šalia manęs būtų patikimas žmogus, kuriuo galėčiau pasitikėti“. Daugiau apie tai, kokia vis tik buvo tikroji skyrybų priežastis, ar Andriaus širdis laisva, kodėl Monika grįžo gyventi į Šiaulius – šį vakarą laidoje „Prieš srovę“ 19.30 val. per TV3!
  

Žymos: Santuoka, Skyrybos, Andrius Šedžius, Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė

Komentarai

Naujausi straipsniai