Tiesa.com   |   2017-04-26

Airinė Palšytė atvirai prabilo apie pasimatymus

  
Airinė Palšytė atvirai prabilo apie pasimatymus
© TV3
A.Palšytė teigė nesanti iš tų merginų, kurios su vaikinu bendrautų tam, kad jis nupirktų kokteilį
A.Palšytė prisipažino, kad asmeniniam gyvenimui laiko lieka nedaug.

Lengvaatletė, šuolininkė, Airinė Palšytė, pastaruoju metu išgyvena tikrą karjeros pakilimą. Iš Europos čempionato grįžusi su aukso medaliu šuolininkė sulaukė daug dėmesio žiniasklaidoje ir, žinoma, iš gerbėjų.

Tiesa, pati Airinė laidos „Gero vakaro šou“ vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui prisipažino, kad asmeniniam gyvenimui laiko lieka nedaug. „Aš galiu papasakot situaciją, kai mano geriausia draugė ateidama manęs sveikinti į diplomų įteikimo šventę, tuo pačiu atnešė ir kalėdinę dovaną, nes mes tiek laiko nesimatėme“.
Į pasimatymus žinoma lengvaatletė teigia vaikštanti, kai tam turi laiko, tačiau tikina nesanti iš tų merginų, kurios su vaikinu bendrautų vien tam, kad jis nupirktų kokteilį. Paklausta, ar yra davusi klaidingą savo telefono numerį vaikinui, kad tik jis atsiknistų, Airinė suintrigavo atsakymu: „Taip. Ir merginai“.
 
Taip pat Airinė pasakė, kokią standartinę frazę jai rašo gerbėjai po nuotraukomis socialiniuose tinkluose, kokius gerbėjus jai tenka blokuoti ir kokios muzikos ji klausytų šuolio metu.
 
A.Palšytė papasakojo, kad jos tėčiui, žinomam legendinės „Statybos“ krepšininkui Aurimui Palšiui, turbūt nebuvo lengva susitaikyti, kad dukra renkasi lengvąją atletiką. „Stengiausi nežiūrėti jam į akis, kai tai sakiau, nes pati verkiau“, – dabar šypsodamasi prisimena Airinė ir pasakoja, kaip jos tėtis, būdamas 40 metų, atėjo į treniruotę ir iš antro karto įveikė 165 cm aukštį. „O aš, užtat, tapau pirmąją Lietuvos lengvaatlete, dedančia į krepšį“, – juokėsi A. Palšytė.
 
 
  

Žymos: Santykiai, Airinė Palšytė

Komentarai

Naujausi straipsniai