2019-07-26

A. Zuokienė atskleidė skyrybų su A. Zuoku priežastis

  
A. Zuokienė atskleidė skyrybų su A. Zuoku priežastis

Dar visai neseniai sklandę gandai apie Agnės ir Artūro Zuokų skyrybas buvo patvirtinti – oficialiai pradėtas skyrybų procesas.

Tačiau ir po to kalbos apie poros skyrybas nenutilo – apkalbų objektu tapo skyrybų priežastys. Jas portalui Zmones.lt atskleidė A. Zuokienė.
Moteris teigia, jog santykius ištiko krizė. Taip nutiko todėl, kai jiedu, užuot kalbėję apie vaikus ir šeimą, vis labiau įsitraukė į politinius ir visuomeninius reikalus.
 
„Nebekalbėjome apie vaikus, vienas kitą, jausmus, o tik apie tai, ką padarė premjeras, ką sakė prezidentas, kas vyksta partijoje. Mes vienas kitam tapome politologais... Pavargau aš, pavargo ir jis. Pavargome, matyt, ir vienas nuo kito...“ – portalui Zmones.lt pasakojo A. Zuokienė.
 
Tiesa.com primena, kad dar birželio pradžioje A. Zuokienė savo feisbuko paskyroje pranešė, jog viena leidžiasi į piligriminę kelionę. Jau tuomet moters sekėjai pradėjo įtarinėti apie galimus pokyčius jos gyvenime, tačiau A. Zuokienė patikino tenorinti nusikratyti minčių.
 
„Išeinu link Santiago de Compastela. Kiti galimai keliaudami bando kažką rasti, o aš atvirkščiai – nusikratyti. Galimai tas kelias visai kitoks – papasakosiu, kai grįšiu“, – socialiniame tinkle rašė moteris.
 
A. ir A. Zuokų meilė įsiplieskė universitete, jiems studijuojant žurnalistiką. Aukso žiedus pora sumainė 1992-aisiais. A. Zuokas yra pasakojęs, jog bendrakursė Agnė jam krito į širdį vos ją pamačius. 
 
Zuokai susilaukė trijų atžalų. Vyriausioji dukra dirba su finansais, investicine bankininkyste susijusį darbą. Sūnus Anglijoje baigė jūrų akademiją ir neseniai buvo paaukštintas iki antrojo kapitono padėjėjo, o jauniausia Zuokų dukra dar mokosi mokykloje – jai 15 metų.
  

Žymos: Artūras Zuokas, Skyrybos, Agnė Zuokienė

Komentarai

Naujausi straipsniai