alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-10-01

A. Valinsko replikos apie išsiskyrusias moteris sulaukė kritikos: na, ir pavarot

  
A. Valinsko replikos apie išsiskyrusias moteris sulaukė kritikos: na, ir pavarot
© Alfa fotomontažas
N. Bunkė, A. Valinskas, Mia

LRT laidoje „Auksinis protas“ nuskambėjęs Arūno Valinsko klausimas apie išsiskyrusias žinomas moteris sulaukė tiek laidos žiūrovų, tiek internautų kritikos.

„Šią vasarą labai garsiai skyrėsi mūsų žvaigždės, politikai ir visi kiti. Aš jums išrinkau 20 žinomų ir garsių moterų. Jums reikia pasakyti, ar ta moteris buvo išsiskyrusi, nepaisant to, koks dabar yra jos statusas, ar ne. Galiu pasakyti, kad tų, kurios būtų neišsiskyrusios, mes vos surinkome 10“, – laidoje kalbėjo A. Valinskas.
Vėliau laidos vedėjas pridūrė: „Mia buvo išsiskyrusi netgi 2 kartus, o Natalija Bunkė nežinau, be skaičiaus“, – teigė A. Valinskas.
 
Toks klausimas ir vedėjo replikos sulaukė išties daug kritikos socialiniuose tinkluose.
 
„Oho, nu ir pavaro „Auksinis protas“ (žiūriu vakarykštės laidos įrašą). Etape, kur reikia rinktis vieną iš dviejų užduotis – pasakyti, ar žinoma lietuvė moteris yra išsiskyrusi, ar ne. Vardijamos tokios moterys kaip A. Pilypaitė, I. Starošaitė, V. Genytė, J. Šeidukytė, D. Ibelhauptaitė, V. Genytė, L. Gradauskienė ir t. t. Žaidėjui neatspėjus Valinskas dar pavaro po komentarą: „Na, supyktų Marijus (Gradauskas) ant jūsų…“ arba „Oi, ten pas ją jau be skaičiaus tų skyrybų...“; „Tai nesidomit aukštuomenės gyvenimu...“. Vau, tiesiog vau“, – feisbuke rašė tinklaraštininkė Mahila.
 
Tiesa, praeitoje laidoje buvo klausimas ir apie vyrus. Vienas iš komentavusių prie Mahilos įrašo pastebėjo: „Buvo apie vyrus lygiai toks pat klausimas, buvo ir Tapinas, ir Valinskas save įsidėję, bet niekas neįsižeidė“.
  

Žymos: Mia, A. Valinskas, N. Bunkė

Komentarai

Naujausi straipsniai