Tiesa.com, URM   |   2019-04-24

A. Matelio filmas Čikagoje apdovanotas specialiuoju prizu

  
A. Matelio filmas Čikagoje apdovanotas specialiuoju prizu
© facebook nuotrauka

Čikagoje, JAV, vykusiame Europos Sąjungos (ES) šalių filmų festivalyje Arūno Matelio filmas „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“, gavo specialųjį prizą (angl. honourable mention). Šiemet naujausius ES filmus pristatančio didžiausio Šiaurės Amerikoje festivalio programą sudarė 60 premjerų iš 28 ES valstybių.

Filme „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ pasakojama apie dviračių varžybų „Giro d‘Italia“ užkulisius ir jų herojus, kurie neturi teisės į asmeninę pergalę, bet padeda jos siekti komandos lyderiams ir taip tampa universaliais pasiaukojimo dėl kitų pavyzdžiais.
Režisierius A. Matelis yra apdovanotas prestižiniu Amerikos režisierių gildijos apdovanojimu už filmą „Prieš parskrendant į žemę“, o 2018 metais Bilbao Mendi (Ispanija) kino festivalyje – už geriausią režisūrą dokumentiniame filme „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“.
 
Filmo pristatymą festivalyje organizavo Lietuvos generalinis konsulatas Čikagoje bendradarbiaudamas su Čikagos menų instituto Gene Siskel filmų centru bei studija „Nominum“.
 
Dagiau informacijos apie kino festivalį:
 
https://www.siskelfilmcenter.org/ceuff/2019/overview
Filmo vaizdinė medžiaga:
 
https://www.dropbox.com/sh/26g0ce53cvc84k0/AADEH6oKzZ6wdw1t-ont0ySoa?dl=0
  

Žymos: Kinas, Filmas, matelis, arūnas matelis, režisūra, Nuostabieji lūzeriai. Kita plane

Komentarai

Naujausi straipsniai