Tiesa.com   |   2019-04-02

A. Jagelavičiūtė ruošiasi naujoms plastinėms operacijoms: paaiškino kodėl

  
A. Jagelavičiūtė ruošiasi naujoms plastinėms operacijoms: paaiškino kodėl
© LNK

Viena garsiausių Lietuvos stilisčių, žurnalo „L‘Officiel“ vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė prisipažįsta dabar tapusi kur kas švelnesnė ir tolerantiškesnė. Po poros metų 40 metų jubiliejų švęsianti Agnė anksčiau gana kategoriškai pasisakydavo apie įvairias tarp žinomų moterų populiarias grožio procedūras, injekcijas ir plastines operacijas. Tačiau šį antradienio vakarą, 19.30 val., LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...“ ji atvirai papasakos, kad netrukus pati žada labai pakeisti savo kūną.

Visai neseniai Agnė gerbėjus nustebino priaugintais plaukais ir kur kas putlesnėmis lūpomis. Stilistė niekada neslėpė, kad yra pasidariusi pilvo plastinę operaciją, tačiau kritikuodavo silikoninėmis krūtimis, pripūstomis lūpomis ar nuo botulino injekcijų akmeniniais veidais likusias gražuoles. „Man iki šiol negražu pernelyg didelės krūtys ir ančiuko lūpos“, – sako moteris.
Stilistė tvirtina nesibaidanti išvaizdos tobulinimo, nes nori senti stilingai. „Nežinau, ar esu iki galo patenkinta savo išvaizda, nes ruošiuosi gultis ant operacinio stalo. Turbūt daugiau ar mažiau esu patenkinta, tačiau norėčiau, kad mano išvaizda išliktų tokia pati. Noriu atrodyti geriausiai, kaip įmanoma atrodyti mano dabartinio amžiaus“, – antradienio vakarą laidoje „Nuo... Iki...“ kalbės Agnė.
 
Ne paslaptis, kad A. Jagelavičiūtė yra viena iš populiariausių ir daugiausia sekėjų turinčių įžymybių Lietuvoje. Vis dėlto Agnė tvirtina, kad ne grožis jai subūrė minias gerbėjų. „Kai aš atėjau dirbti į televiziją, buvau ten pati negražiausia mergaitė. Aš ir dabar, ko gero, esu visai nieko ypatingo palyginus su tokiomis gražuolėmis, kurios yra instagrame. Palyginti su jomis, aš esu net labai prastų duomenų. Atsilieku grožiu, bet neatsilieku sekėjų skaičiais“, – apie savo sėkmę kalba A. Jagelavičiūtė.
  

Žymos: Agnė Jagelavičiutė, plastinės operacijos, stilistė

Komentarai

Naujausi straipsniai