alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-09-27

12 metų savo jėgomis namą tobulinusi G. Karaliūnaitė: jis prarijo ir mano gyvenimą, ir karjerą

  
12 metų savo jėgomis namą tobulinusi G. Karaliūnaitė: jis prarijo ir mano gyvenimą, ir karjerą Gintarė Karaliūnaitė

Scenoje, filmavimuose ir renginiuose dainininkės Gintarė Karaliūnaitė ir Natalija Bunkė visuomet atrodo nepriekaištingai. Tačiau mažai kas žino, kad yra dar viena sritis, kur šios garsios moterys nardo kaip žuvys vandenyje. Namų pirkimas, pardavimas ir remontas – slapta atlikėjų aistra, kuri, bėdai prispaudus, laisvai galėtų virsti dar viena profesija.

Jau šį penktadienį 19.30 LNK laidoje „KK2 penktadienis“ G. Karaliūnaitė pirmą kartą prisipažins, kad jau 12 metų visą jos laisvalaikį ir pinigus praryja... statybos. Kadaise įsigytas didelis namas virto „monstru“, dėl kurio ji apleido netgi dainininkės karjerą. „Neseniai supratau: arba aš tą namą, arba jis mane. Nes tik nupjauni žolę, jinai atauga, kol sutvarkiau lauką, jau reikia tvarkyti vidų“, – nesibaigiančius rūpesčius vardija dainininkė.
Į nesibaigiančius statybų rūpesčius G. Karaliūnaitė įklimpo 2007-aisiais. Tuomet ji nusipirko iš dalies užbaigtos statybos namą ir pradėjo iki šiol nesibaigiantį remontą. Iš pradžių samdžiusi statybininkus ir meistrelius ilgainiui Gintarė suprato: absoliučiai visus darbus ji gali pasidaryti pati. Taip išmoko tobulai klijuoti tapetus, tinkuoti ir dažyti sienas, klijuoti plyteles, siūti užuolaidas ir daugybę kitų darbų. Statybos ir remontas buvo virtę slapta aistra, kuri Gintarę džiugino daugybę metų. Tačiau neseniai dainininkei teko pripažinti, kad nuolatinė vergystė namui – labiau varginantis nei džiuginantis procesas. Taigi jau šį penktadienio vakarą LNK eteryje Gintarė paskelbs parduodanti savo namus, o nekilnojamojo turto agentė Lina Ruzijevienė Gintarei bei visiems LNK žiūrovams pažers naudingų patarimų, kaip namą ar butą parduoti už didelę kainą ir... vos per valandą.
 
Namą netoli Vilniaus neseniai įsigijusi dainininkė N. Bunkė „KK2 penktadienyje“ dalysis savo statybų patirtimi. Ji atskleis, kaip, pirkdama būstą, ji nusiderėjo net 20 000 eurų ir kaip jai pavyko milžinišką namą įsirengti vos per mėnesį. Taip pat Natalija išduos, kodėl jos mylimasis Edgaras miegamajame norėjo būtent mėlynos lovos...
 
Laidoje „KK2 penktadienis“ Natalija atskleis artimiausiu laiku planuojanti dar vienas statybas. Šalia naujojo namo ji įsigijo žemės sklypą ir ten statys svečių namą su garažu. Galbūt namas bus... molinis? LNK studijoje Natalija kartu su molinių namų entuziastu Andriumi Milinkevičiumi pabandė suminkyti namo sienoms reikalingą molį ir... mokėsi drėbti bandas!
 
Kokį namą rinktis – molinį, pasyvų, protingą ar tiesiog... gražų? Kuo jie skiriasi ir kiek kainuoja išlaikymas? Daugybė naudingų patarimų apie pakilimą išgyvenančią nekilnojamojo turto rinką, žinomų žmonių pirkinius bei investicijas – jau šį penktadienio vakarą 19.30 per LNK!
  

Komentarai

Naujausi straipsniai