Parengta pagal delfi.lt   |   2010-06-16

Zvonkai skiriasi!

  
Zvonkai skiriasi!

Paaiškėjo, kad likus mažiau nei porai mėnesių iki penkerių metų vestuvių jubiliejaus viena garsiausių Lietuvos pramogų pasaulio porų – Natalija ir Deivydas Zvonkai– ... skiriasi!

ent="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">

Jie draugiškai ir be dramų sutarė dėl būsimų skyrybų, o kitą savaitę porai atstovaujantis teisininkas skyrybų prašymus įteiks uostamiesčio teisėjams. Teigiama, kad skyrybų iniciatorė – Natalija.

 

„Taip, mes iš tiesų skiriamės, tai yra tiesa, tačiau daugiau negaliu jums nieko pasakoti“, – tepasakė N. Zvonkė.

 

Nedaug kalbesnis buvo ir D. Zvonkus, kategoriškai atsisakęs komentuoti santuokos nutraukimo faktą. „Jokių komentarų šia tema, linkiu geros dienos“, – mandagiai baigė pokalbį jis.

 

Kalbama, jog Natalija nusprendė skirtis dėl to, kad D. Zvonkus turi naują draugę. Kompozitorius ne kartą buvo pastebėtas vienos televizijoje dirbančios merginos draugijoje. Esą tokie D. Zvonkaus ir naujos jo draugės santykiai televizininkų rate seniai nebe naujiena. Pasakojama, kad artimiausi šeimos bičiuliai jau keletą mėnesių žinojo apie Deivydo užmegztą romaną.

 

Naujiena apie Zvonkų skyrybas nepribloškė pramogų verslo atstovų, nes poros santykiai per pastaruosius porą metų buvo atvėsę. Ir nors ketverių metų santuokos paminėjimą Zvonkai surengė viename geriausių šalies žuvies restoranų, vedybų penkmečio drauge nesulaukė. Deivydas jau beveik dvejus metus nuomojasi butą Vilniuje, o Natalija gyvena individualiame name Jakuose netoli Klaipėdos.

 

N. ir D. Zvonkai susituokė 2005-ųjų rugpjūčio 12-ąją Kaune. Garsiausios pramogų verslo poros tuoktuvės buvo ypač iškilmingos. Vėliau jie dažnai sulaukdavo didelio visuomenės dėmesio, o žurnalistų buvo labai mėgstami dėl savo atvirumo.

 

Praėjusių metų rudenį D. Zvonkus buvo įveltas į prievartavimo skandalą, nors galiausiai žinomo kompozitoriaus kaltė taip ir nebuvo įrodyta. Tuomet Natalija negailėjo gerų žodžių Deivydui, o žiniasklaidai tvirtino neišgyvenanti dėl to, kad jos vyras laiką leido kitos merginos glėbyje.

 

Kadangi palikuonių santuokoje pora nesusilaukė, tikimasi, kad skyrybų procesas neturėtų užsitęsti. Iki šiol D. Zvonkus merginų grupei „Yva“ kūrė muziką. Šaltinių teigimu, pora ir ateityje turėtų likti ne tik artimais bičiuliais, bet ir verslo partneriais. Kol kas nėra žinoma, ar Natalija pasiliks Zvonkės pavardę, ar susigrąžins mergautinę – Ivanovos.

 


  

Komentarai

Naujausi straipsniai