Tiesa.com   |   2013-02-07

V.Šapranausko „Juodojo humoro turas“ tęsiasi

  
V.Šapranausko „Juodojo humoro turas“ tęsiasi

Vytauto Šapranausko „Juodojo humoro turas“ tikriems anekdotų gerbėjams - gardesnis nei juodieji ikrai, o dorovingiems šventuoliams – pavojingesnis nei juodligė. Aktorius ir TV ekranų liūtasir toliau lanko Lietuvos miestus ir miestelius su programa, kurią prifarširavo stipriausiais anekdotais iš savo 30 metų kaupto pokštų lobyno.

Suvokdami, jog V.Šapranausko žodyno turtingumas gali pasiekti įspūdingas aukštumas ir platumas, “Juodojo humoro turo” organizatoriai nepasikuklino pasirodymų pažymėti ženklu “N-14”. Amžiaus cenzas turėtų užtikrinti, kad anekdotams įsisiūbavus neteks skubiai dangstyti ausų jauniesiems klausytojams.
“Paprastas humoras jam, matote, neįdomus. Jau reikia juodo?”, – gali pasitaikyti norinčiųjų prisikabinti prie turo pavadinimo. V.Šapranauskas jį pakomentavo lakoniškai: “Apsidairykite, kur mes gyvename, ir viskas taps aišku“.
 
Apolitišku save įvardijantis aktorius tvirtino, kad savo pasirodymuose kastis po valdžios pamatais jam neįdomu ir mieliau renkasi pagvildenti kitus gyvenimo aspektus. “Tiesiog jauti kuo kvėpuoja publika – tai ir padiktuoja bendravimo temas. Nors „Juodojo humoro turo“programos karkasas jau yra, man pačiam smalsu, kas iš viso to išeis”, – kalbėjo V.Šapranauskas.
 
Aktoriaus teigimu, šios žiemos speigai neužšaldė tautiečių humoro jausmo – sumažėjusios šypsenų koncentracijos savo pasirodymų metu jis nepastebėjo: “Juoktis mes mėgstame, tik ne visuomet mokame pasijuokti iš savęs. Vis dėlto man dar nėra buvę atvejo, kad dėl kokio nors pokšto žmogus atvirai įsižeistų”.
 
“Juodojo humoro turas“ tęsiasi – V.Šapranauskas planuoja aplankyti dar daugiau Lietuvos vietų, tad pabendrauti su V.Šapranausku apie gyvenimą be jokių tabu ir juokiantis iki ašarų turės progą ne tik didžiųjų miestų publika.
 
Vienintelė galimybė Londone (kovo 16 d.) ir Peterborough'e (kovo 15 d.) pamatyti garsaus aktoriaus Vytauto Šapranausko per trisdešimt metų kauptą anekdotų lobyną.
 
 
 
 
 
  

Žymos: Komedija, Anekdotai, V. Šapranauskas

Komentarai

Naujausi straipsniai