tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-01-23

V. Beckham atidarys vardinę drabužių parduotuvę

  
V. Beckham atidarys vardinę drabužių parduotuvę Dizainere tapusi Victoria Beckham planuoja sukurti tarptautinę mados imperiją.

Buvusi grupės „Spice Girls“ narė, futbolo žvaigždės Davido Beckhamo žmona Victoria Beckham žengė pirmą žingsnį pasaulinės savo vardo mados imperijos link. Londono Doverio gatvėje duris netrukus atvers žvaigždės parduotuvė, pranešė standard.co.uk.

 Jau šį rudenį bus atidaryta dizainere tapusios V. Beckham kūrinių parduotuvė, kurioje bus galima įsigyti drabužių, aksesuarų, akinių iš visų V. Beckham vardu pažymėtų iki šiol sukurtų kolekcijų.
Garsenybės parduotuvė bus daugiau nei 2 tūkst. kvadratinių metrų ploto. Vietą buvusi dainininkė pasirinko neatsitiktinai ir džiaugėsi, kad ten gyvena daug stilingo jaunimo. „Tai jaunas ir kietas rajonas. Jame gausu puikių galerijų, o priešais mūsų parduotuvę įkurtas Doverio gatvės turgus, kas yra didžiulis privalumas“, – savo pasirinkimą argumentavo verslininkė.
 
Įgyvendinusi savo planus Anglijoje V. Beckham planuoja plėsti savo verslą ir pristatyti naujuosius savo kūrinius Amerikos rinkai.
 
  

Žymos: Mada, Garsenybės

Komentarai

Naujausi straipsniai