Tiesa.com   |   2011-01-22

Triškutė: „Selas – praeitis, kurios nenoriu prisiminti!“

  
Triškutė: „Selas – praeitis, kurios nenoriu prisiminti!“
© LNK
R.Triškutė neatsisakė į studiją atneštos keptos vištienos.

„Selas - tai praeitis, kurios nenoriu prisiminti“, - jau LNK laidai „Žvaigždžių klubas“ prisipažino gražiausio kūno pasaulyje savininkė, modelis Rima Triškutė.

="text-align: left">Laidos vedėjo Vitalijaus Cololo paklausta, ar jai nėra skaudu, kad, paaiškėjus jųdviejų su Egidijumi Dragūnu draugystei, vyras tai atkakliai neigė ir jos išsižadėjo, Rima susimąstė. „Gal ir buvo, bet dabar tikrai ne“, - po akimirkos atsakė R. Triškutė.
 
Mergina neslėpė turinti širdies draugą, bei tikino, kad dažnos jos kelionės į užsienį tikrai nėra kliūtis romantiškai draugystei. Laidoje netrūko ir provokacijų bei merginai specialiai paruoštų iššūkių.

Paklausta, kokios jos apimtys, Rima nepasimetė ir laidos vedėjui Vitalijui atkirto, jog jis nesąs klientas. „Sakoma, kad kone visi modeliai serga arba bulimija, arba anoreksija. O kuriai grupei priklausai tu?“, - nepasidavė ir toliau provokavo laidos vedėjai V.Cololo ir dainininkė Natalija Zvonkė. „Nesąmonė. Nepriklausau nei vienai jų, o valgau ką noriu, ir kiek noriu. Galiu tai įrodyti!“, - atsikirto R.Triškutė.

Mergina papasakojo, kad pusryčiams jį valgė tėčio keptus kotletus, o pietums – picą. Tad nieko stebėtino, kad studijoje tarp žiūrovų kilo šurmulys – kaip Rima geba būti dailiausiu pasaulio kūnu tiek valgydama? Po šių modelių pasaulyje garsios Rimos žodžių netrukus į studiją bus atnešta kepta višta, o greta puikavosi pyragaičiai bei tortas.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai