Daivinos ezoterika   |   2013-12-19

Tendencijos visiems zodiako ženklams gruodžio 19–25 d.

  
Tendencijos visiems zodiako ženklams gruodžio 19–25 d.

Šią savaitę mus veikia pilnatis. Pilnatis – tai kūrybinė branda. Būtent per pilnatį žmogus sužydi fiziškai ir emociškai. Dauguma būna energingi, bet ir nervingi, aktyvūs, netgi agresyvūs. Labiau skubama, daugiau padaroma klaidų. Šiuo metu nereikia priimti svarbių sprendimų. Dabar ne laikas kreiptis į įvairias instancijas. Netrukdykime vieni kitų be svarbaus reikalo. Fizinis darbas padės išsklaidyti susikaupusią neigiamą energiją. Tik būkite atsargesni, nes didesnė rizika susižeisti. Pilnaties energetika teigiamai veikia menininkus, prabunda jų kūrybinės galios. Jei žmogus yra emociškai stabilus, sustiprėja intuicija.

 Per šią fazę organizmas ypač imlus maistui. Stipriau jaučiam alkį, todėl rizikuojam užsiauginti papildomų kilogramų. Tinka vaisių arba sulčių dieta ir badavimas. Atsisakykite alkoholinių gėrimų. Taigi ir organizuoti šventes dabar ne pats tinkamiausias metas.
Ketvirtadienį ir penktadienį nejudinkite augalų. Net ir nugenėti medžiai gali nudžiūti. Per pilnatį galima rinkti vaistažoles, ypač tas, kurių gydomoji galia slypi šaknyse ir šakniastiebiuose.
 
Nerekomenduojamos operacijos, nes žaizdos sunkiai gyja ir labiau kraujuoja, lengvai gali įsimesti infekcija. Sunkus metas hipertonikams, taip pat turintiems problemų dėl aktyvesnės kai kurių organų veiklos. Neretai jautresnius žmones kamuoja nemiga. Sunkus metas žmonėms, turintiems psichikos problemų. Stipriau veikia geriami vaistai, labiau pasireiškia ir šalutinis jų poveikis. Tačiau tai nuostabus laikas viešosioms kalboms, reklamai, bus lengva paveikti dideles žmonių mases. Taigi, būkite atsargesni apsipirkdami, nes galite būti veikiami reklamos ir prisipirkti daiktų, kurie jums visai nereikalingi. Šią savaitę svarbu kuo labiau kontroliuoti savo emocijas ir nukreipti energiją tinkama linkme: sportui, darbui, pomėgiams ir t. t.
 
Nuo gruodžio dvidešimt pirmosios dienos gali paaštrėti nesusišnekėjimai, santykiai gali pasirodyti besą ne tokie, kaip įsivaizdavote. Bus sunkiau jausti pasitenkinimą ir gyvenimo džiaugsmą. Būkite labai atsargūs bendraudami. Kiekvienas jūsų žodis gali būti vėliau panaudotas prieš jus. Visi pradės daugiau galvoti apie praeitį, negu apie ateitį. Žmonės bus linkę prisiminti senus draugus, senas meiles, pažįstamus, su kuriais ilgai nebendravo. Labai palanku iki sausio pabaigos šiek tiek pagyventi praeitimi, pabūti nostalgiškiems ir susitikti su seniai matytais žmonėmis. Pagalvokite apie dabartinius santykius ir nuspręskite, ar reikia juos tęsti. Įsigilinkite į jus supančius žmonės ir padarykite išvadas savo naudai. Kai kuriuos reikia prileisti arčiau ir pradėti geriau su jais elgtis, o nuo kai kurių geriau bėgti – ir kuo toliau.
 
  

Žymos: Laisvalaikis,, Daivinos horoskopai

Komentarai

Naujausi straipsniai