Sigita Limontaitė   |   tv3.lt   |   2011-12-21

Tarp J.Smorigino ir E.Daniūtės kunkuliuoja aistros

  
Tarp J.Smorigino ir E.Daniūtės kunkuliuoja aistros
© tvdb.lt
J.Smoriginas neketina leistis žeminamas jaunesnės šokėjos

„Senas pirdūnas, juokingas savo amžiaus negerbiantis vargšas senukas, išprotėjęs klounas“, – tokius žodžius internete ir vėliau vienoje laidoje sportinių šokių profesionalė Edita Daniūtė adresavo baleto meistrui ir populiariausio Lietuvoje šokių projekto „Šok su manimi“ komisijos pirmininkui Jurijui Smoriginui. Įžeistas ir pažemintas baletmeisteris nusprendė daugiau netylėti ir pasikvietęs vienos tv3 laidos komandą davė atkirtį E. Daniūtei, – pranešė tv3.lt.

="margin: 0cm 0cm 10pt">„Jai didybės manija!“ – sukrėstas E. Daniūtės menkinančių žodžių išrėžė baleto choreografas. Specialieji laidos korespondentai J. Smoriginui parodė ne tik juodu ant balto internete parašytus užgaulius šokėjos komentarus, bet ir vaizdo medžiagą, kurioje E. Daniūtė kaip įmanydama žemino baleto meistrą. „Kažkas negerai Daniūtės asmeniniame gyvenime. Ji visiškai negerbia nei savo kolegų, nei vyriškio, kuris jai tiktų į tėvus. Ji plūsta mane bjauriausiais žodžiais ir šaligatviniais epitetais“, – tv3.lt žurnalistams E. Daniūtės pasisakymus peikė J. Smoriginas.

Projekto „Šok su manimi“ komisijos narys įsitikinęs – šalia sportinių pasiekimų E. Daniūtei reikėtų pasimokyti mandagumo ir etiketo taisyklių. Gyvenimiškos patirties turintis Jurijus nieko nelaukdamas puls auklėti jaunąją šokėją: „Reikia gerbti vyresnius žmones ir ne tik šokėjus, bet ir santechnikus, šlavėjus, valytojus ir kartu – nusenusį baleto artistą.“
  

Komentarai

Naujausi straipsniai