Tiesa.com   |   2015-12-11

Sukurta geriausia šių metų kalėdinė reklama

  
Sukurta geriausia šių metų kalėdinė reklama Reklama jau palietė daugiau nei 33 mln. širdžių.

Vokietijos prekybos tinklas ,,Edeka“ sukūrė abejingų nepaliekančią kalėdinę reklamą, kuri palietė milijonų žmonių širdis. Žiūrovų teigimu, video įrašas gali tapti geriausia ir populiariausia šių metų kalėdine reklama.

Pagrindinė reklamos idėja – senyvo žmogaus vienatvė šventiniu laikotarpiu. Pusantros minutės trunkančiame įraše pagyvenęs vyras sulaukia skambučio iš savo dukros, kuri praneša, kad per šias Kalėdas tėvo aplankyti nespės.
,,Skambinu pranešti, kad šiemet negalėsime atvažiuoti Kalėdoms. Pasistengsime atvykti kitais metais. Mums tikrai pavyks, pažadu. Laimingų Kalėdų, tėti“, – liūdną žinią senoliui praneša dukra.
 
Tuo tarpu vyro artimuosius pasiekia visus šventinius planus aukštyn kojom apverčianti žinia apie senyvo tėvo mirtį. Visi priversti pamiršti savo planus ir drauge vykti išlydėti tėvo į paskutinę kelionę.
 
Šeimos nariai skausmo persmelktais veidais įžengia į tėvo namus – ir visi netenka žado: jų laukia padengtas jaukus kalėdinis stalas su degančiomis žvakėmis. Iš virtuvės tarsi kaltas išnyra ir pats tėvas: ,,Kaip kitaip galėjau jus visus surinkti draugėn?“
 
Ši jautri kalėdinė reklama „Youtube“ jau sulaukė daugiau kaip 33 mln. peržiūrų. Kalėdinę nuotaiką ir šeimos artumą spinduliuojantis įrašas sparčiai populiarėja socialiniuose tinkluose.
 
 
  

Žymos: Kalėdinė reklama

Komentarai

Naujausi straipsniai