tiesa.com   |   2013-11-06

Specialiai „Tiesai“ – N. Šulijos mokinės horoskopai

  
Specialiai „Tiesai“ – N. Šulijos mokinės horoskopai Astrologė Daivina mano, kad horoskopais reikia tikėti, tik ne aklai. (nuotr. Aut. Darius Gražys)

Nuo šiol laikraščio „Tiesa“ ir portalo www.tiesa.com skaitytojams pateiksime specialiai jiems parengtas savaitės prognozes visiems Zodiako ženklams, kurias sudarys Londone gyvenanti astrologė Daivina. Daivina Lietuvoje įgijo astrologijos bei tarologijos specialybę, astrologiją jai dėstė žymusis Naglis Šulija. Asmeninius bei bendrus horoskopus sudaranti astrologė teigė darbe sujungianti dvi kryptis: rusų globistų bei vakarietiškąją.
Astrologė mano, kad visiškai netikėti horoskopais – kvaila, tačiau aklai pasitikėti bendrosiomis prognozėmis taip pat nederėtų. „Teigti, kad bendras saulės ženklo horoskopas savaitei turi veikti visada ir kiekvieną žmogų, negaliu. Tačiau tendencijos, tam tikros mintys ir situacijos tikrai gali pasireikšti kiekvienam to ženklo atstovui. Dėl to aš rekomenduoju elgtis taip: perskaityti, žinoti apie galimas tendencijas ir stengtis jų išvengti, jei jos yra neigiamos, bet naudotis proga, jei jos yra teigiamos“, – patarė ji.
 
Sakydama, kad astrologija nėra pseudomokslas, kaip mano kai kurie žmonės, Daivina pažadėjo kiekvieną savaitę supažintinti su jos pačios sudarytomis tendencijomis bei teigiamais ar neigiamais aspektais, laukiančiais kiekvieno ženklo atstovo. „Astrologija gyvuoja jau daugybę metų. Tai vienas iš seniausių mokslų, kuris savo aktualumo neprarado ir šiandien“, – savo profesijos svarbą pabrėžė Daivina.
 
Su astrologe susisiekti galite adresu: daivinosezoterika@gmail.com arba Facebook.com – Daivinos ezoterika
 
 
  

Žymos: Laisvalaikis, Horoskopai, Daivinos horoskopai

Komentarai

Naujausi straipsniai