Tiesa.com   |   2016-09-25

Spalio mėnesio horoskopas

  
Spalio mėnesio horoskopas
© pixabay.com

Nors įsibėgėjantis ruduo kelia asociacijas su tamsa ir prasta nuotaika, nereikia užmiršti, jog spalis išsiskiria kone ryškiausiomis gamtos spalvomis

Ryškesnius ar blankesnius atspalvius šiuo laikotarpiu žmonėms žada ir visatoje išsidėsčiusios planetos.
Avinas
 
2016-ųjų spalis Avinams gali būti gana dviprasmiškas laikotarpis, svarbių iššūkių neturėtų būti. Tinkamas laikas rizikuoti, tikslams siekti negailėti laiko ir energijos, bet elgtis nuosekliai ir šiek tiek apdairiau nei įprastai.
 
Darbe nesiblaškykite, susikoncentruokite į konkrečius veiksmus tiek trumpalaikėje, tiek ilgalaikėje perspektyvoje. Tikrai bus galimybių sužinoti kažką naujo, tobulėti. Nepervertinkite savęs, mokėkite klausytis, ne tik kalbėti ir daryti.
 
Asmeninis gyvenimas – ramus kaip reta ir dėl to nenustebkite – tiesiog atsipalaiduokite, neieškokite problemų. Rūpinkitės savo šeima, artimaisiais – kontrolė Jūsų rankose. Venkite konfliktų, nebandykite kažko įrodyti sau ar kitiems.
 
Jautis
 
Reikėtų būti budresniais asmeninių santykių sferoje, taip pat atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Galite susidurti su kažkokia dilema, kurią ignoruoti būtų kvaila. Jokiu būdu nereikėtų užsisklęsti, nes labai svarbu bendrauti su jus supančiu pasauliu.
Pirmoji mėnesio pusė gali skirtis nuo antrosios, bet tai nereiškia, kad vienu ar kitu laikotarpiu nusisuks sėkmė – laikotarpiai tiesiog bus skirtingi. Gausite daug ir įvairios informacijos, kurią teks apdoroti. Sunkiais momentais pasistenkite sutelkti ne tik savo jėgas, bet ir mobilizuoti aplinkinius.
 
Meilės reikaluose teks panaudoti visus savo įgūdžius ir meistriškumą, tačiau tikslą pasieksite tik tuo atveju, jeigu būsite nuoširdus. Stenkitės nevėluoti. Jūsų pagalbos gali prireikti artimam draugui ar giminaičiui.
 
Dvyniai
 
Gana įtemptas mėnuo Dvyniams: gali tekti susidurti ir su iššūkiais, kuriuos buvo galima numatyti ir su netikėtomis problemomis. Sunkiose situacijoje ieškokite sąjungininkų, protu reiktų naudotis dažniau nei širdimi. Užsibrėžtus tikslus pasiekti kliūčių nebus, bet kelyje jų link teks įdėti nemažai pastangų.
 
Darba gali pasirodyti, kad visi – prieš Jus, o bet kokius oponentų teiginius galima paneigti tik veikiant greitai ir efektyviai, esant reikalui – naudoti drastiškas priemones.
Spalį gana duobėtas kelias ir jausmų srityje, santykiuose su artimaisiais. Bet nederėtų dėl to jų pasiųsti kur nors toli. Kas kita – su draugais, pajusite visus tikrosios draugystės privalumus, sielos draugai stos už Jus mūru.
 
Vėžys
 
Vėžiams spalis gali tapti gana sėkmingas laikas. Tačiau kažkas gali bandyti įtraukti juos į nešvarų žaidimą, todėl nuodugniai įvertinkite bet kokius pasiūlymus. Patartina neprarasti savikontrolės.
 
Būtent darbe ar versle galimi įtartini pasiūlymai. Nepasiduokite maldavimams, netikėkite pažadais – kodėl, parodys mėnesio pabaiga. Šiaip spalis bus gana ramus ir stabilus, problemas apsukriai išspręsite.
 
Jeigu santykiuose su partneriais ir artimiausiais žmonėmis kils sunkumų, tai jie išryškėti turėtų per pirmąsias dešimt dienų. Nenuolaidžiaukite per daug. Jeigu kils noras išlieti susikaupusias emocijas, nedarykite to ūmiai, išlikite ramus, pagalvokite, kaip tai paveiktų Jūsų ateitį.
Liūtas
 
Ryškių pokyčių šansai Liūtams ateinantį mėnesį bus minimalūs, palankus metas išsaugoti užimtas pozicijas, prieš imantis bet kokių veiksmų patartina viską atidžiai įvertinti – devynis kartus pamatuok, dešimtą – pjauk.
 
Darbe nereikėtų skubėti į pasirašyti jokių oficialių raštų, esant galimybei (ar būtinybei) kreipkitės į specialistus. Užduotis bei vertinkite objektyviai – ar tai Jūsų jėgoms. Jeigu ne – nebijokite to pasakyti arba paprašyti pagalbos, nes savarankiški veiksmai gali prišaukti ne sėkmę, o nelaimę.
 
Meilės reikaluose gali jaustis melancholija, norėsis atsiriboti nuo pasaulio ir paslėpti. Tai – tikrai ne geriausias būdas nuotaiką pagerinti. Nebijokite draugų ir kolegų dėmesio, nevenkite šeimos, supraskite, kad ji yra visko pagrindas.
 
Mergelė
 
Harmoningas ir ramus mėnuo numatomas Mergelėms, sėkmė gali nusišypsoti darbinėje veikloje. Tačiau net ir sėkmingu periodu kartais būtino pertraukos atsikvėpimui, todėl nepersistenkite.
 
Galimybė vys galimybę reikaluose, susijusiuose su profesine veikla, verslu, pinigais. Turėtumėte kruopščiai klausytis kitų žmonių nuomonės, ir nors tai nėra Jūsų veiklos atspirties taškas. Mažuose dalykuose ir įžvelgiamos didelės galimybės! Nebijokite naujovių.
 
Vienišiems šio ženklo žmonėms gali pasitaikyti galimybė užmegzti santykius, kurie nebus tik eilinė nauja pažintis, o ilgalaikių santykių perspektyva. Turintiems partnerius dera priminti, kad nereikia persistengti. Net mylėti per daug negalima.
 
Svarstyklės
 
Svarstyklėms galimi nusivylimai, kiek dideli priklauso nuo to, kokie buvo lūkesčiai. Nepasisekus nereikėtų kaltinti tik savęs, bet šaltu protu peržvelgti savo veiksmus ir rasti spragas. Net ir iš nemalonių dalykų galima išmokti labai gerų pamokų. Gana dinamiškas mėnuo, esant galimybei imkite trumpų atostogų.
 
Gali pasirodyti, kad darbų apimtys net ir dirbant viršvalandžius nemažėja, o tik auga. Tokiu atveju peržiūrėkite planus, perskirtykite prioritetus. Neabejokite savo sugebėjimais ir viskas bus gerai.
 
Kalbant apie santykius su žmonėmis, spalį galimos net kelios kartus atsidursite situacijose, kai reikės rinktis. Dilemos nebus taip lengvai išsprendžiamos, teks pasitelkti visus diplomatinius sugebėjimus. Kita vertus, visiems geras nebūsi.
 
Skorpionas
 
Šiek tiek ramesnis laikotarpis nei rugsėjis, nors įvykių netrūks, tačiau spalis bus absoliuti dvasinė harmonija Skorpionams: jeigu kasnors sukrės, tai netrukus šį jausmą kompensuos teigiamos emocijos.
 
Pirmojoje mėnesio pusėje gali susidaryti įspūdis, jog net dedant didžiules pastangas darbai nejuda iš vietos, tačiau vėliau suprasite, jog viskas buvo dėsninga ir judėjo teisinga linkme. Apskritai, spalį nepatariama daryti skubotų ir nepagrįstų išvadų bet kokiu klausimu.
 
Ta pati taisyklė galioja ir kalbant apie santykius su žmonėmis, rekomenduojama daugiau dėmesio skirti savo šeimai, susilaikyti nuo bet kokių konfliktų net jeigu ir šimtu procentų įsitikinęs savo teisumu.
 
Šaulys
 
Spalis – ramus mėnuo, bet tai gali būti ir tyla prieš audrą. O kad ji nekiltų, Šauliai turi puikias galimybes kontroliuoti situaciją. Šaltas protas turėtų būti pagrindinis pranašumas bet kokioje situacijoje, agresyvus elgesys gali pridaryti daugiau žalos, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.
 
Tiksliai įvertinus rezultatus jie bus pasiekti – jeigu pagrįstai apskaičiuosite, kad spalį galima uždirbti 10 tūkst. – tiek ir gausite. Prisiminkite, kas yra pagrindinis pranašumas, naudokitės juo.
 
Šiokios tokios permainos per pirmąsias dešimt dienų galimos jausmų srityje, derėtų vengti naujų pažįstamų, kurie pernelyg atkakliai bando įsibrauti tarp žmonių, su kuriais bendraujate ir juos pažįstate žymiai seniau.
 
Ožiaragis
 
Ryškus ir sėkmingas laikotarpis Ožiaragiams, tačiau jeigu daug gausite patys, nepamirškite ir Jūs padaryti protingų nuolaidų. Kilus abejotinoms situacijoms, nelaukite kol jas išspręs kas nors kitas. Naudokite savo smegenis, sugebėjimus.
 
Viskas, kas susiję su darbu, verslu ir pinigais turėtų sektis neblogai, bet trumpam sustokite ir peržiūrėkite, kiek laiko skiriate savo veiklai: esant nukrypimams kuo greičiau atstatykite balansą, negalima dirbti per daug arba per mažai. Jeigu galvojate apie darbo keitimą, tai dabar pats metas tai įgyvendinti.
 
Vienišiems ir vyresniems nei 30 metų Ožiaragiams spalis pateiks kelias galimybes sutikti giminingą sielą, bet nereikėtų tikėtis staigaus rezultato – tai gali būti tik pirmosios užuominos. Kitiems belieka išlaikyti harmoniją ar tęsti jos paieškas. Gali kilti noras nuleisti garą. Taip ir padarykite, bet jauskite ribas.
 
Vandenis
 
Vandeniams, siekiantiems asmeninių permainų, pagaliau reikėtų susikaupti ir pradėti: norite mesti rūkyti – meskite spalį, galvojate apie sporto klubą – pats tinkamiausias metas. Galite atsidurti sudėtingoje situacijoje. Jeigu nepanikuosite, suprasite, jog padėtis ne tokia ir prasta, viską galima logiškai paaiškinti ir išspręsti.
 
Dideli šansai įrodyti kažką darbe, atsiradusią kliūtį nederėtų laikyti audra – tai tik vėjo gūsis. Nereikėtų skubėti priimant svarbius sprendimus. Nors aplinkybės ir palankios, nebandykite pasiekti išskirtinės padįties kolektyve ar tarp verslo partnerių.
 
Norėsis gilesnės sacvo analizės, tobulėti, bet dėl to nereikėtų ignoruoti savo artimiausios aplinkos ir rasti aukso vidurį – dėmesį sau ir brangiausiems žmonėms paskirstyti tolygiai. Panorus kaip reikiant atsipalaiduoti nestabdykite savęs: pirmyn. Ribas žinote.
 
Žuvys
 
Po Žuvų ženklu gimusiems žmonės spalio pabaigoje rekomenduojama padaryti trumpą šio mėnesio reziumė. Nustebsite. Jeigu tik vengsite kraštutinumų, fanatizmo ir skubotų veiksmų.
 
Finansiniai, darbiniai ir verslo reikalai nebus nei labai sudėtingi, nei labai geri – vidutinis mėnuo šiuo atžvilgiu, bet tai nereiškia, jog turintiems ambicijų reikia jas slėpti. Kruopštus planavimas, nesiblaškymas ir aiškus tikslas gali padėti pakilti žymiai aukščiau vidutinybių.
 
Meilės reikalai gali nutviksti naujomis ir itin ryškiomis spalvomis, dėl to teks gerokai pasistengti. Tačiau net ir geriausioms emocijoms užplūdus jokiu būdu asmeninio gyvenimo negalima painioti su darbu ir atvirkščiai. Santykiuose negalima leisti kaisti atmosferai, pasinaudokite visomis gudrybėmis neutralizuoti galimą konfliktą.
  

Žymos: spalio mėnesio horoskopas

Komentarai

Naujausi straipsniai