Parengė Evelina Uždavinytė   |   2010-06-29

Skyrybos ir vestuvės

  
Skyrybos ir vestuvės

Šią vasarą skiriasi kaip niekada daug garsių porų.

Iš pradžių paaiškėjo, kad į skirtingas puses traukia dainininkė Natalija ir dainų kūrėjas Deivydas Zvonkai. Vėliau apie skyrybas po dešimties metų santuokos paskelbė Agnė ir Deividas Šemberai. Jų pavyzdžiu netrukus paseks ir garsusis televizijos prodiuseris Rolandas Skaisgirys su jaunąja žmona Valdone. Teismo dar nepasiekė šios poros skyrybų prašymai, tačiau sutuoktiniai jau kurį laiką gyvena atskirai ir ruošia reikalingus dokumentus.
Vis dėlto nemažai garsenybių būtent šiemet nusprendė sumainyti aukso žiedus. Dainininkas, kompozitorius ir prodiuseris Linas Adomaitis atšoko stilingas retro vestuves su išrinktąja Irma Jakubaityte. Praėjusį savaitgalį prie altoriaus žengė ir žinomas dizaineris Giedrius Paulauskas bei jo kūrybos partnerė Aistė Krasuckaitė.
 
Pasklido gandai, kad žiedus sumainė ir aktorius Audrius Bružas bei žavioji gruzinė Šorena. Artimų šaltinių teigimu, pora birželio pradžioje tyliai savo santuoką įteisino sostinės Santuokų rūmuose. Tačiau jie netrukus ketina vykti į Gruziją ir, kaip kalbama, dar kartą susituokti.
 
Šią vasarą labai laukiamos ir dar vienos vestuvės – krepšininko Arvydo Macijausko ir jo mylimosios Viktorijos Buder. Kalbama, kad pora vienas kitam lemtingąjį „taip“ ištars jau liepą.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai