tiesa.com   |   2014-01-09

Skelbiame trečiąjį konkurso „Mūsų Kalėdų eglutė“ nugalėtoją

Skelbiame trečiąjį konkurso „Mūsų Kalėdų eglutė“ nugalėtoją Trečiosios konkurso savaitės nugalėtoja.

Trečiąją savaitę „Tiesos“ konkurse „Mūsų Kalėdų eglutė“ dalyvavo 5 nuotraukos. Vienbalsiai nugalėjo didžiulė, įvairiaspalvėmis dekoracijomis padabinta eglutė.

37 „patinka“, 1 „dalintis“ ir 3 komentarus surinkusi Ingos atsiųsta nuotrauka laimėjo pirmąją vietą. Savaitės laimėtoja apdovanojama 50 svarų vertės čekiu apsipirkti prekybos tinklo „Lituanica“ parduotuvėse.
Antroje vietoje liko Karolinos atsiųsta nuotrauka. Trečioje – Marytės Kalėdų eglutė.
Prasideda konkurso finalas, kuriame dalyvaus trijų savaičių nuotraukos-nugalėtojos.

Daugiausiai dėmesio sulaukusios ir „patinka“, „dalintis“ bei komentarų surinkusios nuotraukos autorius bus apdovanotas 100 svarų vertės čekiu nakvynei Paryžiuje dviems. Nugalėtojas portale www.tiesa.com bus skelbiamas sausio 13 dieną.

Konkurso sąlygos:

Kiekvienas konkurso dalyvis gali atsiųsti po vieną nuotrauką ar iki 30 sekundžių trukmės vaizdo klipą.

Jeigu atsiųsite daugiau nuotraukų ar per ilgą vaizdo klipą, jie nedalyvaus konkurse. Paprašysime jūsų pasirinkti vieną nuotrauką/pataisyti vaizdo klipą ir tada galėsite vėl dalyvauti.

Konkurse dalyvauti gali tik Jungtinėje Karalystėje gyvenantys lietuviai, prizų į kitas šalis nesiunčiame.