Daivinos ezoterika   |   2013-11-22

Skaitytojo klausimas astrologei: Kodėl vyrai myli vienas moteris, o veda kitas?

  
Skaitytojo klausimas astrologei: Kodėl vyrai myli vienas moteris, o veda kitas? Astrologė Daivina mano, kad horoskopais reikia tikėti, tik ne aklai. (nuotr. Aut. Darius Gražys)

Dėl Veneros ir Mėnulio padėčių asmeniniame gimimo horoskope. Vyro asmeniniame horoskope Venera parodo, kaip vyras myli, kas jį traukia, kokios moterys jam seksualiai patrauklios. Mėnulis parodo, kokias moteris jis yra linkęs rinktis ilgalaikiams santykiams, kaip įsivaizduoja savo vaikų motiną ir kokia buvo jo motina.

 Jeigu vyro asmeniniame gimimo horoskope Venera ir Mėnulis užima skirtingus Zodiako ženklus, prasideda vidinis konfliktas ir dvilypis elgesys. Pavyzdžiui, jei vyro asmeniniam horoskope Venera užima Skorpiono ženklą, jam patiks a La Femme Fatale – paslaptingos, ryškios, stiprios, šiek tiek pavojingos, aktyviai seksualios moterys.
Tačiau jei Mėnulis gimimo momentu buvo Vėžio ženkle, ko gero, toks vyras iki vestuvių susitikinės su laisvomis ir nepriklausomomis moterimis, bet ves motinišką, rūpestingą, pasiaukojančią namų šeimininkę.
 
Tačiau jeigu vyro horoskope Mėnulis ir Venera gimimo momentu buvo viename ženkle arba labai gimininguose ženkluose (toje pačioje stichijoje), tai vyras bus linkęs pritraukti panašias moteris ir ves savo tipo moterį, panašią į visas ankstesnes jo moteris.
 
 
 
  

Žymos: Santykiai, Gyvenimas Anglijoje, Laisvalaikis,, Horoskopai

Komentarai

Naujausi straipsniai