Daivinos ezoterika   |   2013-12-07

Skaitytojo klausimas astrologei: Ar yra likimas? Ar galima jo išvengti?

  
Skaitytojo klausimas astrologei: Ar yra likimas? Ar galima jo išvengti? Astrologė Daivina.

Mano asmeninė pozicija yra tokia, kad žmogaus likimą veikia planetų padėties tendencijos, matomos jo asmeniniame gimimo horoskope. Trumpai tariant, jeigu žmogaus Saulės ženklas yra vienas iš dvylikos ženklų, o jo mėnulis yra kitame ženkle, vidinis konfliktas tarp sąmoningo mąstymo ir emocijų neišvengiamas. Tai gali turėti įtakos žmogaus likimui.

 Planetų padėtis gimimo metu lemia beveik viską. Jeigu bus blogas Plutono aspektas su Saule, nori ar nenori, žmogaus gyvenime vyks labai nemalonių dalykų, čia jau išvengti beveik nieko negalima (sunki liga, darbo praradimas, vidinis nerimas ir t. t). Teigiami Jupiterio aspektai su Saule neša laimę ir sėkmę, dažniausiai apie tokius žmones ir sakoma, kad jiems pasisekė.
Marsas gali sukelti nelaimingų atsitikimų, avarijų, konfliktų. Bet koks asmeninio horoskopo Saulės aspektas su Neptūnu gali reikšti priklausomybes, todėl žmogus gali prasigerti ir tapti narkomanu. Sunku atsakyti į klausimą, kaip to išvengti. Dažniausiai žmonės, kurių asmeniniame horoskope Plutonas yra stiprus, linkę būti savo gyvenimo kalviais ir kovoti su likimo iššūkiais.

Mano rekomendacijos: būtų geriau žinoti savo tendencijas, naudotis tinkamomis ir bandyti išvengti neigiamų.

Daugiau informacijos apie astrologę Daiviną bei jos kontaktus galite rasti čia.  

  

Žymos: Horoskopai, Daivinos horoskopai

Komentarai

Naujausi straipsniai