Tiesa.com   |   2014-09-26

Seksualiausia pasaulio nusikaltėlė kaltinama 114 nusikaltimų

  
Seksualiausia pasaulio nusikaltėlė kaltinama 114 nusikaltimų Nors 21-erių kanadietei gręsia ilgi metai nelaisvės, interneto vartotojai susižavėję jos išvaizda.

Grožio kultas šiame amžiuje toks galingas, kad interneto vartotojams nebesvarbu – kaip gyvena ar ką veikia gražuoliai, kol jie atrodo tobulai. Tai patvirtin plačiai nuskambėjusi nusikaltėlio Jeremy‘io Meekso istorija, kuomet už dailią išvaizdą kriminaline veikla kaltinamam vyrui pasiūlytas modelio darbas. Seksualiausia nusikaltėle moterimi pripažinta 114 nusižengimų kaltinama Stephanie Boudoin.

Merginos nuotraukos netruko paplisti socialiniuose tinkluose vadinant ją „gražiausia ir seksualiausia pavojinga pupyte pasaulyje“. 21-erių kanadietė į pareigūnų rankas pakliuvo rugpjūtį ir nuo tada tapo interneto žvaigžde.
Mediciną studijuojanti kaltinamoji siejama su 42 namų apiplėšimais, svetimo turto apgadinimu bei pasisavinimu, įsilaužimais ir nelegalių ginklų laikymu. Devynių šaunamųjų ginklų savininkė iš viso „sukaupė“ 114-os kaltinimų sąrašą.
 
Prokurorai stebisi jaunos moters sugebėjimais ir atliktų nusikaltimų skaičiumi. Be to, ištyrus ginklus paaiškėjo, kad kai kurie iš jos turimų tinka gerai sudėtam ir profesionaliam šauliui vyrui. Tuo tarpu S. Boudoin advokatas tikina prašysiantis, kad būtų patikrinta jo klientės psichinė būklė.
 
 
  

Žymos: Internetas, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai