Tiesa.com inf.   |   2011-09-01

Savaitės filmas: britų pasididžiavimas - „Kill List“ (video)

  
Savaitės filmas: britų pasididžiavimas - „Kill List“ (video) Filme netrūksta įtemptų akimirkų.

Sunku pasakyti, kokio tai žanro filmas. Režisierius Benas Wheatley norėjo sukurti siaubo filmą, bet daug kam kino juosta „Kill List“ panašesnė į trilerį. Režisierius siūlo kompromisą – tai filmas apie karą. Tik viena problema, režisieriau, – veiksmas vyksta Anglijos mieste Šefilde. Ir gatvėse nevažinėja tankai ir neskraido naikintuvai.

Vis dėlto, šaudymo, žudynių ir mistikos elementų šiam filmui netrūksta. Namo iš tarnybos sugrįžęs britų kareivis Jay'us prisijungia prie savo tarnybos bičiulio verslo – žudyti žmones pagal užsakymą. Jie tą puikiai moka daryti. Namuose Jay'aus laukia gražuolė žmona ir mažas sūnus. Jay'us viską daro dėl pinigų.
Tačiau ne viskas taip paprasta. Filmo vizitinė kortelė yra piktograma. Tai lyg pro snaiperio šautuvo taikiklį matoma palapinė. Šis ženklas ima persekioti ir filmo herojus, ir žiūrovus. „Šis filmas privers drebėti net jūsų kaulus“, – rašė Indewire.com. Iš tikrųjų, filmas prasideda kaip trileris, bet baigiasi kaip siaubo filmas. Geras siaubo filmas... arba geras trileris.
 
Britų kritikai B. Weathley kino juostą sutiko labai palankiai. „Tai geriausias britų trileris per daugelį metų“, – pasigirdo net tokių vertinimų. Daugybė vertintojų „Kill List“ suteikė maksimalų penkių žvaigždučių įvertinimą.
 
Filme vaidina: David Bowen, Harry Simpson, Michael Smiley, MyAnna Buring, MyAnna Buring, Neil Maskell.
 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai