2017-01-26

Romantiškiausios atostogų kryptys

  
Romantiškiausios atostogų kryptys
© flickr.com
Atostogos - geriausia dovana.

Sparčiai artėjanti Šv. Valentino diena daugeliui žmonių sukelia galvos skausmą: kaip švęsti, ką dovanoti, ką įdomaus nuveikti? Turbūt viena geriausių dovanų bet kokiai romantiškai progai pažymėti yra kelionė. Juk pasaulis toks didelis, o gražių ir romantiškų vietų jame apstu. O kas gali būti geriau, negu iškeisti lietingą ir šaltą Jungtinės Karalystės orą į egzotišką pasaulio kampelį?

 
Graikijos salos
Neturite laiko ar nenorite keliauti toliau? Vos kelios valandos lėktuve jus nukels į Europos pietus, į Graikiją, kurioje jūsų lauks baltas smėlis, žydras vanduo, kerinti vietinė architektūra ir skanus maistas.
Graikijos salose jus visus metus džiugins geras oras. Salose išplėtotas turizmas, daug viešbučių, kurie tiks ir turintiems mažesnį biudžetą. Nepasitenkinkite tik viena sala. Susipažinę su kalnuota Kretos sala mėgaukitės skaidriu Paksos salos krantus skalaujančių jūrų vandeniu ar leiskitės į asmeninę odisėją po Itakės salą. Ir, žinoma, nepraleiskite progos apsilankyti vienoje gražiausių pasaulio salų – Santorino saloje.
 
Santorini, Graikija Santorini, Graikija
Seišelių salos
Nors Seišelių salos pasaulio žemėlapyje yra tik mažytis taškelis prie Pietų Afrikos krantų, romantikos mėgėjams tai tikras rojus žemėje.
Tai vieta, kuri realybėje atrodo gražiau nei nuotraukose, o baltas smėlis ir žydras vanduo tęsiasi tiek, kiek užmato akys.
Galite praleisti ramią dieną tyrinėdami vieną iš mažiausių pasaulio sostinių, Viktoriją, plaukti žvejoti ar lipti į kalnus. O galite tiesiog visą savo laiką praleisti nuostabaus grožio paplūdimyje ir mėgautis tropine saule. Kad ir ką nuspręstumėte veikti Seišeliuose, kiekviename žingsnyje jus lydės nepakartojamas gamtos grožis ir romantika.
 
Seišelių salos Seišelių salos
 
Maldyvai
 
Jeigu ieškote vietos, kur būtumėte tik jūs ir jūsų mylimas žmogus, geriausiai tam tiks Maldyvų salos. Šiose mažose koralinių rifų salose žmones visus metus džiugina geras oras, didelės palmės ir tyla bei ramybė.
Saloje beveik nėra jokios veiklos, išskyrus nardymą ir grožėjimąsi povandeniniu pasauliu ar kelionę į SPA centrą. Bet nuostabūs saulėlydžiai, žydras vanduo, baltas smėlis, raminanti tyla ir mylimas žmogus šalia privers jaustis taip, lyg būtumėte atradę idiliškiausią žemės kampelį.
 
Maldyvai Maldyvai
Eden Rockas, St. Bartsas, Karibai
 
Iš visų Karibų regiono salų, St. Bartso (Šv. Bartolomėjaus) sala yra žinomiausia ir gražiausia. Ją renkasi daugiausia pasaulio garsenybių. Romantika šioje saloje jus lydės kiekviename žingsnyje. Tropinis kraštovaizdis, puikus oras ir skanus maistas – jaučiama Prancūzijos virtuvės įtaka.
Šią salą itin mėgsta įžymybės, todėl labai tikėtina, kad vaikštinėdami jūros pakrante sutiksite žmogų, kurio veidą matėte žurnalo viršelyje. Tačiau jūs būsite per daug užsiėmę žiūrėdami vienas kitam į akis, kad pastebėtumėte aplinkinius.
 
St.Barts, Karibai St.Barts, Karibai
 
Paryžius, Prancūzija
 
Vos kelios valandos lėktuvu ar greituoju traukiniu – ir jūs būsite romantiškiausiame pasaulio mieste Paryžiuje.
Vaikštinėkite siauromis ir gražiomis miesto gatvelėmis, gerdami kavą ir skanaudami gardžius kepinius stebėkite vietinius žmones. Apsilankykite galerijose ir ekspozicijose, apsigyvenkite romantiškame viešbutyje, o vidurnaktį plaukite Senos upe ir stebėkite žvaigždes. Paryžius ne veltui vadinamas romantiškiausiu pasaulio miestu. Jis kaskart atsiveria naujomis spalvomis, ypač kai mylimas žmogus šalia.
 
Paryžius Paryžius
Balis, Indonezija
 
Balio paplūdimius jau numynė daugelis turistų – nuo kuprinėtojų iki romantikos ištroškusių jaunavedžių, ir visi lieka sužavėti šios salo grožio ir tradicijų.
Saloje romantikos ištroškusius žmones vilioja ne tik baltas smėlis ir žydras vanduo. Aukšti kalnai, kriokliai, vulkaninės kilmės ežerai, paslaptinga vietinė architektūra, aukšto lygio SPA, visada besišypsantys vietiniai ir burnoje tirpstantis maistas. Balyje kiekvienas ras tai, ko ieško.
 
Balis, Indonezija Balis, Indonezija
 
Venecija, Italija
 
Grįžkime atgal į Europą, arčiau prie Jungtinės Karalystės. Kanalai, gondolos ir miestas, paskendęs paslaptyje. Miestas, kurio sienos mena nesuskaičiuojamus meilės romanus, nuotykius ir žmonių aistras. Norite romantiškai praleisti savaitgalį, bet negalite sau leisti ilgų atostogų? Venecija visada bus tinkamas sprendimas.
Norite, kad Venecija sužibtų kitokiomis spalvomis? Aplankykite šį miestą per Venecijos karnavalą, kuris, beje, dažnai sutampa su Šv. Valentino diena.
 
Venecija Venecija
  

Žymos: Valentino diena, Kelionės

Komentarai

Naujausi straipsniai