Tiesa.com   |   2010-08-16

R.Mikelkevičiūtė nenori gydytis šlapimu

  
R.Mikelkevičiūtė nenori gydytis šlapimu
© LNK nuotr.
R.Mikelkevičiūtė su šokių partneriu

Vos kelios dienos beliko iki didžiosios „Kviečiu šokti“ premjeros, o viena jo dalyvių, LNK laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė niekaip negali atsikratyti kojos įtvaro.

Prieš tris savaites kojos raiščius pasitempusi moteris iki šiol jaučia skausmus ir nuolat turi nešioti įtvarą. Panašu, kad su įtvaru jai teks pasirodyti ir didžiajame LNK šokių sezono atidaryme.

Susipažinusi su būsimuoju „Kviečiu šokti“ komisijos nariu, M. K. Čiurlionio menų mokyklos baleto skyriaus vadovu, baleto primarijumi Edvardu Smalakiu, Rūta iš baleto legendos išgirdo kelis efektyvius liaudies medicinos receptus, kaip gydyti patemptus raiščius.

„Vienas – užsidėti kopūsto lapą nakčiai, o kitas, toks, sakyčiau, nesubtilus – paruošti kompresą su... šlapimu. Pastarasis, anot Edvardo Smalakio, efektyvesnis. Ir jo ko gero ne kartą išbandytas... Bet jis labai jau nepatrauklus“, - šypsosi Rūta Mikelkevičiūtė.

Kol kas Rūta labiau pasitiki tradicine medicina ir kantriai nešioja įtvarą.

„Ko gero, teks įtvarą derinti prie šokio projekto atidarymui skirtos raudonos džaivo suknelės, dažyti ar apsiūti jį raudonai, kad sudarytų bendrą ansamblį, - juokiasi moteris. – Be įtvaro šokti – rizikinga, projektas man gali baigtis dar neprasidėjęs“.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai