Tiesa.com   |   2019-10-22

Purpurinis „Gėrio trupinėlio“ vakaras Mančesteryje 

  
Purpurinis „Gėrio trupinėlio“ vakaras Mančesteryje
© organizatorių nuotraukos

Spalio 19d. lietuvius iš Didžiojo Mančesterio, Londono, Liverpulio ir kitų miestų subūrė „Gėrio trupinėlio“ labdaros šventė, kurią organizavo šios labdaros organizacijos savanorė Auksė Cijunaitienė. Iš Lietuvos į švenę atvyko ir fondo įkūrėjos Irena Dervinienė ir Rūta Filejeva. Jos pristatė savo veiklą Lietuvoje,
pasidalino skaudžia kasdienine realybe ir šeimų akistata su skurdu.

daugeliui būtų sunku patikėti, bet vis dar yra Lietuvoje šeimų, kurios prieš mokslo metų pradžią neturi kuo aprengti ar apauti vaikų, nekalbant apie tai, kad vaikams reikalingos mokymo priemonės mokyklose, kurias nupirkti turi patys tėvai, - dalinosi savo patirtimi ponia Irena.
Čia gyvenančių lietuvių dėka pagerinama buitis tų tautiečių Lietuvoje, kurie turi mažiau. Rūta labai džiaugėsi fondo savanorėmis Aukse Cijunaitiene, Ernesta Auksoriene ir Iveta Mustafa, kurios negaili savo brangaus laiko bei darbo ir dalina savo gerumą stokojantiems.
 
Šventės metu vyko prekyba rankdarbiais ir suvenyrais, vyko loterija be pralaimėjimų, net du aukcionai, kuriuose buvo galima įsigyti vertingų dovanų kuponų nuo fotosesijos šeimai ar pietų restorane iki įvairių grožio procedūrų ir masažų. Parėmusių šventę prizais, dovanų kuponais ir organizavimo darbais buvo gana daug lietuvaičių, - tiek įmonių iš Lietuvos ir Anglijos, tiek privačių asmenų.
 
„Negaliu visų net prisiminti, jų labai daug, padėkas kai kuriems išsiunčiau jau prieš porą mėnesių, - sakė šventės organizatorė Auksė, - kas kepurytes mezgė, kas puodelį dovanojo, kas pinigėliais ar maistu šventei prisidėjo. Noriu visiems nuoširdžiai padėkoti. Jūs nerealūs!“.
 
Savanorė labai džiaugėsi kiekvienu tautiečiu, dalyvavusiu šventėje ar kitaip parėmusiu renginį. Gausus skaičius atsiliepusių į kvietimą viršijo visus organizatorės lūkesčius. Jai talkino ir būrys savanorių, kurie rūpinosi ne tik žinios apie šventę skelbimu tautiečių tarpe, bet ir patalpų dekoravimu, stalų padengimu, serviravimu, aptarnavimu bei vaikų užimtumu.
Šventės metu publiką linksmino ansamblis „Kelyje“ iš Mančesterio. Mažuosius šventės dalyvius džiugino Mančesterio Lietuvių Draugijos Purpurinis Lėlių Teatras. Labdaros šventės metu buvo surinkta daugiau nei 1500 svarų sterlingų, kurie bus skirti skurstančioms šeimoms Lietuvoje paremti.
 
Nauji ir padėvėti, bet naudojimui tinkami, daiktai bei rūbai yra renkami nuolat ir siunčiami į Lietuvą. Jeigu norite prisidėti prie kilnaus tikslo ir paremti skurstančius tautiečius Lietuvoje, susisiekite su fondo savanorėm per Facebook‘o grupę Gėrio trupinėlis UK arba galite pervesti piniginę paramą:
 
Paramos ir labdaros fondas „Gėrio trupinėlis“ Įmonės kodas: 304176073
 
Swed bankas
Banko kodas: 73000
 
SWIFT kodas HABALT22 Banko sąskaita LT837300010145919639
 
Seb banko sąskaita: LT577044060008196348
 
paypal.me/GerioTrupinelis
 
  

Žymos: Renginys, Pramogos, Parama, didysis mančesteris, paramos fondas

Komentarai

Naujausi straipsniai