2011-06-30

Pirmosios konkurso savaitės nugalėtoja – nuotrauka iš kaimo Lietuvoje

  
Pirmosios konkurso savaitės nugalėtoja – nuotrauka iš kaimo Lietuvoje Po triukšmingo ir perpildyto gyvenimo Londone, nėra geresnių atostogų kaip pas močiutę kaime!

Pirmąją konkurso savaitę „Smagiausia vasaros akimirka“ dėl pirmosios vietos užvirė atkakli kova. Nors nuo pat pirmųjų dienų pirmavo Airinos Narbuntienės atsiųsta nuotrauka, tačiau Andės Milinytės gerbėjai pastarosiomis dienomis itin suaktyvėjo ir lyderiams ėmė lipti ant kulnų. Vis dėlto A.Narbuntienės nuotrauka išlaikė savo pozicijas ir pateko į finalą.

Už atostogų lietuviškame kaime akimirką balsavo 45 žmonės, A.Milinytės nuotrauka surinko 39 balsus. J.Butkutės atostogų akimirka gavo penkių žmonių balsus. Kadras iš paukščio skrydžio surinko tris balsus, o J.Skuodaitės nuotrauka iš Paryžiaus liko neįvertinta.
Nugalėtojos nuotrauka pateko į finalą ir rugpjūčio pradžioje varžysis dėl kelionės į Paryžių, išmaniojo telefono „Nokia 5230“ iš „Lycamobile“ ir iškylos krepšio iš „MoneyGram“.
 
Tie, kam praeitą savaitę nepasisekė, galite bandyti vėl, tik atsiųskite kitą nuotrauką. Taip pat laukiame ir naujų nuotraukų bei vaizdo klipų iki 30 sekundžių.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai