Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-03-25

Perkantiems internetu – džiugios naujovės

  
Perkantiems internetu – džiugios naujovės Nuo balandžio 15 d. „pirk ir pasiimk“ paslaugą galės siūlyti visos parduotuvės.

Nuo kito mėnesio visoms parduotuvėms bus leista siūlyti paslaugą „pirk ir pasiimk“ (angl. click and collect). Ministrai įsitikinę, kad suteikiant progą pirkėjams pasiimti savo užsakytą prekę iš artimiausios parduotuvės vietoje to, kad ją į namus pristatytų pasiuntinys, padidės prekybininkų pelnas.

Jungtinės Karalystės pirkėjai paslauga „pirk ir pasiimk“ naudojasi daugiausiai visame pasaulyje. Manoma, kad per ateinančius trejus metus tokių pirkėjų padaugės dvigubai. Projekto autoriai tikina, kad tokia naujovė nesutrukdys pirkėjams lankytis parduotuvėse. Mat dienomis dirbantys ir namie pasiuntinuko laukti negalintys pirkėjai, galės užsakyti norimą prekę į arčiausiai darbo ar namų esančią parduotuvę. Ateiti į parduotuvę pasiimti užsakymo pirkėjai galės sau patogiu metu.
Šis pasiūlymas priimtas tuomet, kai Kalėdų laikotarpiu daugybė pirkėjų rinkosi paslaugą „pirk ir pasiimk“. Kai kurių prekybos gigantų teigimu, šia paslauga naudojosi daugiau nei pusė Kalėdinio bumo pirkėjų.
 
Mažmenininkams daugiau nebereikės kreiptis dėl šios paslaugos siūlymo leidimo. Vienas kreipimąsis prekybininkams kainuodavo £195 ir užtrukdavo daug laiko pildant įvairius dokumentus. Kaip skelbė portalas dailymail.co.uk, šis atnaujinimas įsigalios nuo balandžio 15 d.
 
 
 
 
  

Žymos: Internetas, Prekyba

Komentarai

Naujausi straipsniai