Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-11-02

Nuotaką supainiojo su princese

  
Nuotaką supainiojo su princese
© Stop kadras.

Internete išpopuliarėjo mažos mergaitės ir nuotakos susitikimo vaizdo įrašas. Paaiškėjus jo istorijai, internautai šiai pasakomis ir princesėmis besidominčiai mergaitei nori padėti nuvykti į Disneilendą, kad ji susitiktų su tikromis savo herojėmis.

Olivia ir Calebas Sparkai šventė vestuves ir viename iš Niujorko parkų nusprendė surengti fotosesiją.
„Staiga viena mergaitė ėmė šaukti „Pelenė, Pelenė!“ ir ėmė bėgti link nuotakos. Nežinojau, ar galiu ją fotografuoti, tačiau netoli mergaitės buvo mama, kuri leido suprasti, kad padaryti vieną kitą kadrą galiu“, – apie gražų susitikimą pasakojo fotografė Nicole Wickins.
 
Pasirodo, nuotaką su princese supainiojusi mergaitė – penkiametė Layla Lester. Ji serga autizmu ir, kaip teigė mama Jessica, sunkiai bendrauja su nepažįstamais ar retai sutinkamais žmonėmis. „Tačiau kai ji pamato princesę, puola link jos ir noriai bendrauja“, – portalui Yahoo.com sakė Jessica.
 
„Buvau pamaloninta. Mano akyse sutvisko ašaros. Ši mergaitė mano ir taip nuostabią dieną pavertė dar ypatingesne“, – teigė Olivia.
 
Kitą dieną nuotakos anyta Angela socialiniame tinkle pasidalijo šia istorija: „Ši maža mergaitė... Ji pagyrė Olivią ir norėjo paliesti jos suknelę. Mano sūnaus ir marčios vestuvių palyda buvo be galo sujaudinta šios mažos mergaitės. Fotografė padarė keletą mažosios nuotraukų, o jaunavedžiai su ja trumpai pabendravo. „Pelenė“ paaiškino, kad po fotosesijos ji su Calebu keliaus į pokylį. Jaunavedžiai norėtų sužinoti, kas yra šios mergaitės tėvai, kad galėtų jiems įteikti nuotraukas.“
Dėmesio sulaukęs Angelos įrašas paskatino internautus sukurti anketą tinklalapyje, skirtame rinkti lėšas įvairiems tikslams. Tikslas – 3000 dolerių, už kuriuos Layla su šeima galėtų nuvykti į Disneilendą.
 
Po kelių dienų Layla, jos mama ir Sparkų šeima vėl susitiko parke. Olivia nežinojo, ar mergaitė ją atpažins be vestuvinės suknelės, tačiau vos tik Layla išvydo moterį, ji sušuko: „Pelenė čia!“
 
Įteikus nuotraukas, mergaitė su „Pelene“ dar kurį laiką pabendravo ir susitarė papietauti. Layla tai padaryti sutiko tik su viena sąlyga – jei ten bus sausainių, pasakojo Angela.
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: Princesė, nuotaka

Komentarai

Naujausi straipsniai