Sigita Limontaitė   |   15min.lt, tiesa.com   |   2011-10-31

N.Bunkė imsis solinės karjeros

  
N.Bunkė imsis solinės karjeros
© tvdb.lt
Natalija Bunkė

„Dar įpusėjus nėštumui supratau: išėjus iš grupės, kelio atgal nebėra. Iš YVOS išspaudžiau viską, ką galiu, ir dabar noriu ko nors kito. Galvoje sklando daug minčių, bet jos nebetinka YVAI, kurios koncepcija – iš koncerto padaryti tūsovkę: žiūrovai turi pakilti iš vietų, šokti, dainuoti... Merginos tai sėkmingai ir daro, o aš jau noriu rimtesnės, brandesnės veiklos. Todėl likau tik YVOS dalininkė.“, – tinklalapiui 15min.lt pasakojo Natalija Bunkė.

="text-align: justify; line-height: 14.25pt; margin: 0cm 0cm 10pt; background: white">Natalija tikina norinti likti prie širdžiai mielo pop stiliaus. „Mano programa bus brandi, bet vis tiek linksma. Galbūt prisijungs dvi „back“ vokalistės, nes man labai svarbus gyvas garsas: pastaruosius penkerius metus koncertuose pati dainuoju tik gyvai, o dabar pageidauju, kad ir „back“ vokalai būtų gyvi. Tačiau antros grupės YVA nekursiu. Jau sulaukiau skambučių ir užsakymų – pirmasis mano koncertas įvyks Šiauliuose. Užsakovai mane puikiai pažįsta, žino, ko tikėtis, ir džiaugiasi, kad grįžtu į sceną. Koncertuosiu ten, kur jie pakvies: klubuose, renginiuose, vakarėliuose. Galiu sau leisti nevažiuoti ten, kur nenoriu, ir nekoncertuoti itin dažnai – juk turiu šeimą. Man šiuo metu siūloma daug įvairiausių televizijos projektų, bet visų atsisakau būtent dėl šeimos – būtų gaila ir savęs, ir kūdikio. Ketinu apsiriboti dviem koncertais per savaitę.“, – atviravo dainininkė.
Natalija žada dalį dainų rašyti pati: “žodžius kurti man sudėtinga, bet muziką – tikrai galiu. Galvoje atsiranda melodija, sėdu prie pianino, pliką pianinu sugrotą variantą nunešu aranžuotojui, jis padirbėja – ir gimsta daina. Banalių tekstų nebebus: apie triusikėlius ir kačiukus tikrai nebedainuosiu. Mano kūriniai turės mintį. Jei man prireikia profesionalo patarimų, visada galiu paprašyti buvusio vyro Deivydo Zvonkaus pagalbos: mes iki šiol puikiai bendraujame.“, – neslepia mergina.
 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai