Tiesa.com   |   2014-09-18

Naujas telefono žaidimas – galimybė laimėti dizainerio kurtus batus

  
Naujas telefono žaidimas – galimybė laimėti dizainerio kurtus batus Kas savaitę daugiausiai taškų surinkusiam žaidėjui Harrods įteiks £500 apsipirkimo čekį.

Prabangi parduotuvė Harrods išleido naują telefono žaidimą stileivoms. Žaidimo esmė – surinkti vienodus batus. Tai ne tik puikus būdas praleisti laisvalaikį, tačiau ir galimybė laimėti Harrods įsteigtų vertingų prizų. Šiuo žaidimu prekybininkai pristatė naujo prabangaus batų salono atidarymą.

Žaidimą, pavadintą „Stiletto Wars“, nemokamai gali parsisiųsti kiekvienas norintis ir leistis į aukštakulnių medžioklę. Geriausias dalykas, įvardintas žaidimo kūrėjų, yra tas, kad visos stileivos, kasdien dėliojančios batukus telefonų ekranuose, gauna progą laimėti išsirinktą batų porą realiame gyvenime.
„Stiletto Wars“ žaidėjai iš trijų ar daugiau batų turi suformuoti eilutes. Kuo greičiau surenkama vienodų batų eilutė, tuo daugiau taškų gaunama. Visos savaitės rezultatus žaidėjai gali registruoti internete, o savaitės pabaigoje sužinoti ar laimėjo.
 
Kiekvieną rugsėjo ir spalio sekmadienį, 20 val. vakaro rezultatai bus sumuojami, o savaitės nugalėtojui įteikiamas £500 čekis apsipirkti naujame Harrods prabangių batų salone. Spalio pabaigoje visi, kurie įrašė savo rezultatus dalyvaus dar viename konkurse. Jo nugalėtojui atiteks ne tik £500 čekis, bet ir galimybė sužinoti, ką reiškia VIP apsipirkimas Harrods parduotuvėje. Nugalėtojas su draugu ne tik bus aptarnaujamas kaip žvaigždė, lydimas stilistų bei patarėjų. Jam taip pat bus atliekamos grožio procedūros ir suteiktos nemokamos stilistų konsultacijos.
 
 

  

Žymos: Mada, Technologijos, Žaidimas

Komentarai

Naujausi straipsniai