Tiesa.com   |   TV 3   |   2013-03-25

Naglis Šulija: „Moterys skaičiuoja kilogramus, vyrai – papildomas diržo skyles“

  
Naglis Šulija: „Moterys skaičiuoja kilogramus, vyrai – papildomas diržo skyles“ Žinomiausias Lietuvos orų pranešėjas džiaugiasi sportu.

Sakoma, kad geras pavyzdys užkrečiamas. Kolegės Vlados Musvydaitės-Baranauskienės įkvėptas TV3 Orų vedėjas Naglis Šulija jau metus aktyviai sportuoja.

,,Lygiai prieš metus pradėjau jausti nemenkų negalavimų, nuovargį, kūno suglebimą. Netilpau į savo švarkus ir jaučiausi prastai“, – pripažins N. Šulija. Avantiūrai pasiryžęs, besivadovaudamas Vl. Musvydaitės-Baranauskienės patarimais, žinomas vyras iš pradžių tik vaikščiojo, kad numalšintų nugaros skausmus, o kūnui sutvirtėjus ėmėsi bėgiojimo. „Labai smagu, kai komandoje bėgioja sinoptikas – juk visada iš anksto sužinome koks bus oras Vingio parke!“ – šypsosi ,,Sportuok su mumis“ vedėja Vlada.
N. Šulija tikina, kad pradėjus sportuoti ėmė tirpti ne tik kilogramai, bet ir amžius. ,,Labai džiaugiuosi, kad dabar man žmonės duoda 35 metus“, – šmaikštauja 48-erių sulaukęs žinomiausias Lietuvoje Orų pranešėjas, besididžiuodamas, kad bėgdamas maratoną sugebėjo aplenkti savo sūnų.
 
Kiek kilogramų Nagliui jau pavyko atsikratyti? „Kilogramus skaičiuoja moterys, o vyrai – papildomai reikalingas diržo skyles. O jei rimtai, tai apie šešis kilogramus“, – prisipažino N. Šulija.
 
 
  

Žymos: televizija, įžymybės, Lietuvos pramogos

Komentarai

Naujausi straipsniai